2020-10-19 Zostaw komentarz

Canon Pixma TS3150 – jak dbać o urządzenie?

W dzisiejszych czasach bardzo cenimy sobie urządzenia wielofunkcyjne, które są w stanie zagwarantować nam wiele możliwości i znacznie usprawnić wykonywanie zadań. Z powodzeniem łączą w sobie cechy różnych gadżetów i pozwalają nam na zaoszczędzenie sporej ilości czasu. Znakomitym przykładem jest Canon Pixma TS3150 – drukarka wyposażona w opcję skanowania, kserowania oraz bezprzewodowego współpracowania z innymi urządzeniami przy pomocy sieci Wi-Fi. Co powinieneś wiedzieć na jej temat? Oto kilka najważniejszych informacji i rad!
2020-10-09 Zostaw komentarz

Co warto wiedzieć o kartach podarunkowych?

Urodziny, imieniny, Pierwsza Komunia Święta czy Święta Bożego Narodzenia to najczęściej wymieniane okazje do wręczania prezentów. Pomimo że generalnie lubimy otrzymywać prezenty to znacznie mniej lubimy je kupować. I nie chodzi jedynie o konieczność poniesienia wydatków czy brak czasu, ale o brak pomysłu.
2020-09-11 Zostaw komentarz

Co leak Xbox Series S ma wspólnego z LoL-em?

Od lat informujemy Was o najnowszych leakach z League of Legends. W ciągu ostatnich paru tygodni pojawiło się o wiele więcej niż normalnie tych, które sprawdzają się z niemal stuprocentową skutecznością. Niedawno swego rodzaju wtopę z Xbox Series S zaliczył Microsoft. Uświadomiło mi to pewne podobieństwo z leakami League of Legends...