2016-11-10 Zostaw komentarz

Opis patcha 0.9!

Nowy patch został wprowadzony już dzisiaj! Nowy bohater, poważne zmiany u kilku postaci, kolejne typy skrzynek - sprawdźcie, jakie zmiany dotknęły poszczególne aspekty Battlerite!
2016-11-09 Zostaw komentarz

Ezmo, Psotnik – zwiastun bohatera

Pamiętacie tajemniczą zapowiedź nowego bohatera, o której pisaliśmy kilka dni temu? Nie był to jednak ani mag piorunów, ani krwawy kapłan. Poznajcie Ezmo, Psotnika!
2016-11-05 Zostaw komentarz

15 Ranga w trzy godziny?

15 Ranga - dla jednych całkowicie niemożliwy do zdobycia cel, dla innych coś niesamowicie prostego. Chociaż Battlerite dysponuje trybem rankingowym dopiero od prawie dwóch miesięcy, jeden z graczy już zdążył zrobić coś niesamowitego i zdobyć najwyższą ocenę w jedynie trzy godziny. Jak tego dokonać?
2016-10-29 Zostaw komentarz

Zestaw tapet z Battlerite!

Spodobał Wam się Battlerite? Chcecie pokazać swoją sympatię do tego tytułu poprzez ustawienie estetycznej tapety z tejże gry, ale nie macie żadnych godnych uwagi propozycji? Przygotowaliśmy dla Was zbiór najlepszych dzieł społeczności, które nie tylko ozdobią Wasz ekran, ale też sprawią, że będziecie wyróżniać się na tle innych!
2016-10-27 Zostaw komentarz

Jak ułatwić życie swojemu wspierającemu?

Rola wsparcia zawsze była najmniej lubiana - supportom często trudno jest dostosować się do sojuszników, którzy zazwyczaj skupiają się tylko na sobie. Jak pomóc swojemu healerowi, aby jego praca była łatwiejsza i przyjemniejsza?