Battlerite r.

Już teraz zdobądźcie ekskluzywnego wierzchowca w Battlerite!

Macie dość swoich starych kozłów i czarnych podobizn świń? Chcecie zrobić wrażenie na swoich przeciwnikach już od samego początku? Już teraz możecie zdobyć jednego z cenniejszych wierzchowców w grze za darmo!

Stunlock Studios nie spodobał się fakt, że tylko garstka graczy mogła wyróżniać się na arenie ze swoimi kolorowymi wierzchowcami. Okazało się, że jednego z nich od niedawna możemy otrzymywać w skrzynkach! Mowa tu oczywiście o Molten Mouncie, czyli ognistym potworze, który do teraz miał miano ekskluzywnego.

molten

Streamer’s Mount, bo tak też często jest nazywany (otrzymywali go bowiem głównie streamerzy i inne osoby, które prezentowały jakkolwiek Battlerite) jest już dostępny dla wszystkich graczy w formie legendarnego łupu. Nie  wiadomo jeszcze, jaką mamy szansę na jego wypadnięcie ze skrzynki, ale prawdopodobnie stosunkowo niską. Nie pozostaje nam więc nic, jak tylko zabrać się za masowe kupowanie oraz zdobywanie wszelkich kufrów i chestów!

mount

Jak przymierzacie się do tego posunięcia? Chcecie zdobyć naszego lawowego stwora czy może macie inne typy na oku? Czy zdarzyło Wam się kiedykolwiek kupić skrzynki za prawdziwą walutę? Piszcie w komentarzach!

Zobaczcie również: