Battlerite r.

Gry rankingowe w Battlerite – FAQ

Z rozgrywkami rankingowymi w Battlerite możemy zmagać się od samego początku. Macie wątpliwości co do jakiegoś aspektu tej części gry? Zapraszamy do lektury!

Chociaż rankedy w Battlerite istnieją od samego początku, wielu graczy wciąż ma problem ze zrozumieniem ich mechaniki. Dowiedzcie się wszystkiego na podstawie tego krótkiego zestawienia!

 

Czy istnieje tylko jeden ranking, niezależnie od drużyny, kolejki czy regionu?
Tak, aktualnie dostępny jest tylko jeden ranking.

Jak mogę nauczyć się nowych bohaterów bez ryzyka utraty rankingu?
Do tej pory trzeba było ćwiczyć jedynie podczas walk z botami lub samemu. W ostatnim październikowym patchu dodano zwykłe rozgrywki, których wynik w żaden sposób nie wpływa na Twój ranking. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję w menu szukania rozgrywki i zacząć uczyć się nowych postaci!

Jaka jest maksymalna ranga?
Aktualnie najwyższą możliwą oceną jest Ranga 15, którą aktualnie posiada jedynie mały ułamek wszystkich graczy.

Czy będzie kiedyś jakiś oficjalny ranking dla wszystkich graczy?
Tak, planujemy któregoś dnia dodać coś takiego. Chociaż nie jest to nasz priorytet, aktualnie możecie skorzystać z rankingu MasterBattlerite! Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, zajrzyjcie tutaj – Click!

gry rankingowe w Battlerite

Jak wyglądają rozgrywki rankingowe, kiedy w jednej drużynie znajduje się 2 znajomych?
Obecnie nasz system nie ma obowiązku łączyć premade’y w pary i stawiać ich przeciwko sobie. Zamiast tego często zdarza się, że trafiają oni na graczy o wyższych rangach/umiejętnościach, aby wyrównać szansę obu drużyn.

Czy pojedyncze tury w grach mają znaczenie podczas przyznawania puntków?
Tak! Zależnie od tego, z jakim wynikiem zakończysz rozgrywkę, otrzymasz inną ilość punktów, więc nigdy się nie poddawaj!

Czy jeżeli jestem bardzo dobrym graczem, mogę dostać więcej punktów niż powinienem?
Nie, tylko wynik każdej tury wpływa na przyznawane punkty.

Czy gracze wychodzący z rozgrywki otrzymują jakieś kary?
Tak, takie osoby otrzymują zazwyczaj więcej punktów niż pozostali. Ich wynik liczy się tak, jakby przegrali mecz 3-0. Dodatkowo na końcu każdej rozgrywki istnieje możliwość zreportowania takiego gracza.

Czy planujecie jeszcze jakieś zmiany w tym systemie podczas fazy wczesnego dostępu?
Tak, mamy zamiar zmienić jeszcze kilka aspektów. Poważniej do tego podejdziemy zaraz przed oficjalnym przejściem na darmową wersję.