Zestaw tapet z Battlerite!

Spodobał Wam się Battlerite? Chcecie pokazać swoją sympatię do tego tytułu poprzez ustawienie estetycznej tapety z tejże gry, ale nie macie żadnych godnych uwagi propozycji? Przygotowaliśmy dla Was zbiór najlepszych dzieł społeczności, które nie tylko ozdobią Wasz ekran, ale też sprawią, że będziecie wyróżniać się na tle innych!

Zacznijmy od najprostszych propozycji – logo Battlerite na pustym tle, w sam raz dla fanów minimalizmu! Autorem wszystkich poniższych prac jest Felcore, którego działalność możecie śledzić tutaj: Click!

Battlerite tapety

Tapeta ta jest dostępna w kilku wariantach:

1920×1080:

 • Białe logo + czarno-czerwone tło – Click!
 • Pomarańczowe logo + czarno-pomarańczowe tło – Click!
 • Niebieskie logo + czarno-niebieskie tło – Click!
 • Białe logo + czarne tło (uproszczone) – Click!

Inne rozmiary:

 • Białe logo + czarno-czerwone tło (2560×1440) – Click!
 • Białe logo + czarno-czerwone tło (750×1334 – iPhone 6) – Click!
 • Białe logo + czarno-czerwone tło (1440×2560 – Samsung Galaxy S6) – Click!
 • Białe logo + czarno-czerwone tło (3440×1440) – Click!

Jeśli spodobał Wam się taki koncept, ale nie ma tu wymiaru dopasowanego do Waszego telefonu, możecie skontaktować się z Felcorem osobiście – często wykonuje on takowe na zamówienie. Za darmo!

 

Następnym, równie prostym pomysłem na tapetę będą prace użytkownika Treemeister1092. Przygotował on miniatury twarzy bohaterów w nieco innej odsłonie…

Shifu

Wszystkie tapety tego autora mają wymiary 1920×1080:

Póki co są to wszyscy dostępni bohaterowie. Miejmy nadzieję, że autor na tym nie skończy swojej pracy!

 

Kolejnymi ciekawymi propozycjami mogą być tapety przygotowane przez same Stunlock Studios! Prace wykonane przez ten zespół możemy podziwiać podczas ładowania następnych meczy w Battlerite!

rook_artwork

 

Ostatnią, najciekawszą według mnie tapetą będą obrazki przygotowane przez użytkownika AlienStep. Jego prace są nie tylko bardzo dopracowane, ale też wyróżniają się na tle innych! Sami zobaczcie:

ashka_wallpaper_battlerite_by_alienstep-dal7h9c

 

Podobają Wam się powyższe pomysły? Skorzystacie z któregoś z nich czy dysponujecie lepszymi okazami? Pochwalcie się nimi w komentarzach!

O autorze: Kua

Ciekawy świata, od kilkunastu lat poszukuje sensu swojego życia. Interesuje się prawie wszystkim, a w wolnych chwilach zastanawia się, czego jeszcze nie doświadczył. Zawsze pozytywny, nie cierpi narzekania.

 • krisanda

  niektóre fajne,