Ezmo, Psotnik – zwiastun bohatera

Pamiętacie tajemniczą zapowiedź nowego bohatera, o której pisaliśmy kilka dni temu? Nie był to jednak ani mag piorunów, ani krwawy kapłan. Poznajcie Ezmo, Psotnika!

Zdziwieni? My również! Nikt bowiem nie spodziewał się Ezmo, czyli małego, ruchliwego stwora, którego głównym celem jest… sprawianie problemów!

Zobaczcie sami oficjalną prezentację tego bohatera:

Ezmo, Psotnik

Tak jak w przypadku Ruh Kaana, Ezmo będzie dostępny w Battlerite już jutro! Jakich umiejętności możemy się u niego spodziewać?

  • Ezmo będzie dysponować bardzo szybkimi atakami – są to ogniste kule, wystrzeliwane w serii 3 pocisków.
  • Jest on niesamowicie mobilny dzięki swojej zdolności do teleportacji, która ma prawdopodobnie bardzo niski czas odnowienia.
  • Jedną z jego umiejętności będzie plucie ogniem (umiejętność podobna do EX Ivy, jednak jest zasięg jest o wiele dłuższy i węższy).
  • Bardzo ważną częścią kitu Ezmo jest jego książka – w pewnym momencie zaczyna on ją czytać, co powoduje wybuch na niewielkim obszarze areny.
  • Książką tą potrafi on również rzucać, przez co powiela ona jego szybkie pociski.
  • Superumiejętnością nowej postaci najprawdopodobniej będzie niesamowicie potężny wybuch w miejscu, gdzie uprzednio rzucił on książkę.

Zobaczcie kilka zdjęć tego bohatera:

ezmo

ezmo-2

ezmo-3

ezmo-4

ezmo-5

ezmo-6

Co sądzicie o tej niespodziance? Czy zwinny, irytujący stworek jest lepszym wyborem od mrocznego, strasznego kapłana? Piszcie w komentarzach!

 

O autorze: Kua

Ciekawy świata, od kilkunastu lat poszukuje sensu swojego życia. Interesuje się prawie wszystkim, a w wolnych chwilach zastanawia się, czego jeszcze nie doświadczył. Zawsze pozytywny, nie cierpi narzekania.