Battlerite r.

Zagrajcie za darmo w Battlerite już teraz!

Nie graliście jeszcze w Battlerite, wciąż zastanawiając się nad kupnem? Nie chcecie wyrzucać pieniędzy w błoto? Nie musicie! Nadchodzi darmowy weekend!

Tak, dobrze słyszeliście – Stunlock Studios zdecydowało się pochwalić nowym tytułem szerszej publiczności już teraz! W dniach 1-4 grudnia każdy z nas będzie mógł przetestować jedną z najnowszych gier MOBA na rynku!

Chociaż za darmo miała ukazać się dopiero na przełomie stycznia i lutego, postanowiono wprowadzić darmowy weekend dla tych, którzy wciąż myślą nad zakupem. Warto wspomnieć, że na ten krótki okres Battlerite uzyska 25% zniżki na platformie Steam – korzystajcie więc, póki możecie, bo każdy, kto kupi grę przed oficjalnym wyjściem za darmo, cieszyć się będzie wszystkimi odblokowanymi bohaterami na zawsze!

Czym jest Battlerite?

Banalna i wciągająca – tymi dwoma słowami można najprościej opisać najnowszy twór szwedzkiego studia Stunlock. Chociaż dla wszystkich graczy udostępniono ją całkiem niedawno, już teraz zebrała multum pozytywnych opinii i pochwał. Zapowiada się na jedną z najgorętszych gier MOBA – na Steam zyskała ponad 90% pozytywnych recenzji, co wysoko uplasowało ją na wielu różnych rankingach.

Przeczytajcie więcej: Recenzja Battlerite – nadchodzi hit!

Gotowi do stawienia się na arenę? Napiszcie, czy darmowy weekend przekonał Was do tytułu! – Link do gry – CLICK!