Zagrajcie za darmo w Battlerite już teraz!

Nie graliście jeszcze w Battlerite, wciąż zastanawiając się nad kupnem? Nie chcecie wyrzucać pieniędzy w błoto? Nie musicie! Nadchodzi darmowy weekend!

Tak, dobrze słyszeliście – Stunlock Studios zdecydowało się pochwalić nowym tytułem szerszej publiczności już teraz! W dniach 1-4 grudnia każdy z nas będzie mógł przetestować jedną z najnowszych gier MOBA na rynku!

Chociaż za darmo miała ukazać się dopiero na przełomie stycznia i lutego, postanowiono wprowadzić darmowy weekend dla tych, którzy wciąż myślą nad zakupem. Warto wspomnieć, że na ten krótki okres Battlerite uzyska 25% zniżki na platformie Steam – korzystajcie więc, póki możecie, bo każdy, kto kupi grę przed oficjalnym wyjściem za darmo, cieszyć się będzie wszystkimi odblokowanymi bohaterami na zawsze!

Czym jest Battlerite?

Banalna i wciągająca – tymi dwoma słowami można najprościej opisać najnowszy twór szwedzkiego studia Stunlock. Chociaż dla wszystkich graczy udostępniono ją całkiem niedawno, już teraz zebrała multum pozytywnych opinii i pochwał. Zapowiada się na jedną z najgorętszych gier MOBA – na Steam zyskała ponad 90% pozytywnych recenzji, co wysoko uplasowało ją na wielu różnych rankingach.

Przeczytajcie więcej: Recenzja Battlerite – nadchodzi hit!

Gotowi do stawienia się na arenę? Napiszcie, czy darmowy weekend przekonał Was do tytułu! – Link do gry – CLICK!

O autorze: Kua

Ciekawy świata, od kilkunastu lat poszukuje sensu swojego życia. Interesuje się prawie wszystkim, a w wolnych chwilach zastanawia się, czego jeszcze nie doświadczył. Zawsze pozytywny, nie cierpi narzekania.

 • n4zarh

  Bardzo przyjemna gra, ale początkowo przytłacza ilością umiejętności (8 różnych, praktycznie każdy bohater ma inne mechaniki, skille można przerywać, etc etc etc). Niemniej fajnie się z tym bawi, zwłaszcza ze znajomym albo dwoma 🙂

  • Kasahara

   pamiętać należy też o alternatywnych umiejętnościach są one b.wazne u wielu bohaterów i kluczowe

   • n4zarh

    Zawierają się one w tej ósemce (LPM, PPM, Q, E, R, F + 2xEX) 🙂

   • Kua881

    Nie zapominajmy o spacji! 😀

 • Witkas

  Pograłem trochę, gierka w porządku, polecam rzucić okiem.

 • Michał Ziętkowski

  Będzie grane