r.

Sezon 6 – Maestria Bohaterów oraz Warsztaty

"Od początku wiedzieliśmy, że choć maestria zdobywana za grę danym bohaterem jest celem samym w sobie, to przydałyby się jakieś dodatkowe nagrody za Wasze osiągnięcia. Na początku dodaliśmy ikony, których możecie używać podczas gry, bannery za wielokrotne zabójstwa oraz ramki na ekranie ładowania, ale to był jedynie wstęp. Chcemy nadal doceniać Wasz wysiłek i fajne rzeczy, które robicie - takie jak granie z przyjaciółmi oraz osiągane sukcesy."

Video dla leniwych, którym nie chce się czytać:

Przeczytaj również o innych sensacyjnych zmianach!

 

Warsztat Hextech

Wprowadzamy nowy system nazwany „Warsztat Hextech”. W związku z nim mamy dwa cele: po pierwsze, chcemy stworzyć nowy sposób, dzięki któremu będziecie mogli zbierać losowe łupy w okazyjny sposób (dopracowujemy szanse na wypadnięcie danych rzeczy, ale jeżeli potrzeba Wam czegoś konkretnego, to wciąż najefektywniej będzie kupić to bezpośrednio), a po drugie (to dla niektórych z Was może być o wiele ważniejsze), chcemy umożliwić graczom zdobywanie bohaterów, skórek oraz nowych rzeczy związanych z kosmetyką gry w zamian za ich osiągnięcia w grze. Za darmo.

Ciągle pracujemy nad szczegółami, ale chcieliśmy częściowo podzielić się z Wami naszymi planami:

champion-mastery-panel-1

Co ze skrzyniami?

Trochę później w trakcie nowego sezonu będziecie mogli otrzymać Skrzynie Maestrii oraz Klucze w zamian za wspólną grę i współzawodnictwo ze znajomymi. Po zdobyciu (i połączeniu) dwóch powyższych rzeczy, będziecie w stanie otworzyć skrzynię, otrzymując różne przedmioty – poczynając od siedmiodniowych wypożyczeń, a kończąc na bohaterach i skórkach otrzymywanych na zawsze.

Będziecie mieli szansę, aby losowo podnieść Klucze oraz Fragmenty Kluczy po każdej wygranej. Gra z przyjaciółmi będzie dostarczała o kilka kluczy więcej od gry solowej. Nie wspominając już o tym, że z właściwymi znajomymi wygrane powinny wpadać częściej! Gdy zbierzecie dość Fragmentów Kluczy, będziecie mogli przerobić je na pełne Klucze na warsztatowym stole.

Skrzynie Maestrii będą powiązane z Waszymi ocenami otrzymywanymi za grę, które zawsze były połączeniem indywidualnych i drużynowych osiągnięć w danej grze. Wciąż ustalamy, ile skrzyni rozdamy w ten sposób w przeciągu roku (aby nie stało się to bezsensownym farmieniem i byśmy mieli wyraźny obraz ekosystemu, który tworzymy), ale badamy też sposoby rozdawania skrzyni (oraz kluczy) w innych trybach gry oraz podczas wydarzeń.

Dla tych z Was, którzy chcieliby jedynie zdobyć przedmioty w znacznie niższej cenie, będziemy oferowali w sklepie wyjątkowe rodzaje skrzyń. Gwarantujemy, że będą one godne uwagi! Jeżeli nagrody, które otrzymacie, nie będą Wam odpowiadały, możecie zamienić je na inne przedmioty za pomocą warsztatowego stołu.

champion-mastery-panel-2

Rozmienianie, rozbudowywanie oraz ponowne próby na warsztatowym stole

Wszystkie przedmioty, które złupicie, będziecie mogli wymienić lub zmodyfikować za pomocą warsztatowego stołu. Złupione przedmioty, których nie chcecie, mogą zostać rozmienione na esencje. Esencje następnie mogą zostać wykorzystane do rozbudowania innych przedmiotów, takich jak wypożyczone odłamki czy przedmioty otrzymane na stałe. Możecie też użyć stołu do zamiany 3 dowolnych trwałych przedmiotów w jeden inny (skórka lub bohater).

champion-mastery-panel-3

Przyszłość Warsztatu

Już nie możemy się doczekać, aż podzielimy się z Wami tym wszystkim na PBE w trakcie najbliższych miesięcy. Naszym celem jest zbudowanie skalującego się, wydajnego systemu, do którego łatwo będzie w przyszłości dodawać nowe nagrody. W miarę, jak będziemy wprowadzali Aktualizację na Sezon 2016, powinniśmy mieć dużo więcej szczegółów, więc bądźcie z nami!