r.

Sezon 6 – Alfa aktualizacji klienta League of Legends

Obecny klient League of Legends był z Wami przez sześć minionych lat i pilnie wymaga aktualizacji. Ciężko pracowaliśmy, aby to urzeczywistnić. Poczynając od sezonu 2016, zaprosimy członków społeczności do testowania i dzielenia się swoimi opiniami o będącej wciąż w fazie rozwoju wersji alfa zaktualizowanego klienta gry. Liczba miejsc w zespole zajmującym się pracą nad wersją alfa jest ograniczona, ale postaramy się udostępnić ją dla jak największej liczby chętnych.

Video dla leniwych, którym nie chce się czytać:

Przeczytaj również o innych sensacyjnych zmianach!

Kiedy wersja alfa zostanie ukończona, zaktualizowany klient będzie definiowany przede wszystkim przez trzy rzeczy:

Co tworzymy?

pl_PL_tech

pl_PL_friends

  • Porzucamy technologiczną strukturę starego klienta i tworzymy nowego od podstaw, więc gracze nareszcie będą mieli niezawodnego i poprawnie funkcjonującego klienta, na którego zasługują. A jako dodatek, zespołom w Riot Games łatwiej będzie opracowywać i dostarczać nowe funkcje
  • Aktualizacja klienta dała nam szansę na przemyślenie interfejsu i projektu, co zaowocowało odświeżonym wyglądem. Nowy projekt ujednolica wszystkie sekcje klienta w jasny, wizualnie spójny sposób
  • Pracujemy też już nad kilkoma funkcjami, które ułatwią grę z przyjaciółmi, takimi jak Grupy, Kluby oraz mobilna aplikacja Znajomi. Zaktualizowany klient również zorientowany jest na ten cel, gdyż zawiera wykorzystującą niewiele zasobów systemu, osobną listę znajomych, która pozwoli Wam pozostać w kontakcie bez konieczności otwierania głównego klienta. Lista ta pozwoli Wam zobaczyć, kto akurat gra oraz czatować ze znajomymi w trakcie pobierania najnowszego patcha, a ponadto będziecie mogli wejść do gry za pomocą jednego kliknięcia.

 

Jak mogę dostać się do Alfa testów?

lcu-callout

Każdy, kto zapisze się do alfy, może spodziewać się nieukończonej i wyboistej drogi, podczas gdy wciąż czynnie pracujemy nad wszystkimi częściami klienta. Jeżeli jesteś odważnym graczem, który chce dołączyć do zespołu zajmującego się pracą nad wersją alfa, musisz wiedzieć, że szukamy graczy na 30 poziomie z całego świata, a priorytet będą mieli Ci, których historia dowodzi, że zawsze potrafili zachowywać się w swoich grach w sposób kulturalny. Jednak z przyczyn projektowych, nie każdy, kto wyśle swoją aplikację, dostanie się do testów. Zapisy zostaną otwarte przed udostępnieniem wersji alfa, co powinno nastąpić w przyszłym roku.