r.

Smuga – pierwszy bohater z Overwatcha w HotS-ie

Blizzard zapowiedział, ze pierwszą postacią z Overwatch w HotS-ie będzie Smuga! Już czuję irytację, kiedy złapana po prostu cofnie się w czasie...

Przeczytaj też:

 

Smuga pojawi się w HotS-ie jako pierwsza?
Tracer

Blizzard potwierdził te przypuszczenia na tegorocznym Blizzconie. Nieco zwariowana dziewczyna może pojawi się już niedługo? Jest ona dodatkiem do wersji Overwatch: Origins Edition. Sama gra zapowiedzianą premierę ma na najpóźniej 31 czerwca 2016 roku, ale może będziemy mieć okazję postrzelać już w tym roku? Na Gamespocie pojawiła się informacja, która wywołała niemały szum, premierę określono na 31 grudnia bieżącego roku! Czytaj o tym TUTAJ! Czy to znaczy, że Smuga dołączy do Burzy jeszcze w 2015? A może na początku 2016? Wysoce prawdopodobne!
strona
Większość osób zakłada, nie bez przypadku, że będzie ona zwinnym strzelcem, której jedna ze zdolności (stawiam flaszkę, że będzie to [R]) pozwoli cofnąć się w czasie o kilka chwil. Liczę na niemałą ilość dashów, ciekawą mechanikę i mnóstwo zabawy z grania nią. Mam jednak nadzieję (matka głupich…), że Smuga zostanie wciągnięta do Komnaty Burz jak najpóźniej, ponieważ preferuję grę tankami, których zapewne będzie irytowała swoją mobilnością. Ach! Te setki nietarfionych młotków Muradina! Z drugiej strony… Tyrael już szykuje skrzydła do szarży.
Chcesz dowiedzieć się o Smudze więcej? Poznać ją trochę lepiej? Powiedzmy, że to taka małą podpowiedź jak będzie ona wyglądać, przeczytaj:
Smuga – awanturniczka, która wygrała walkę z czasem

Może jest inna postać, którą chętnie zobaczyłbyś pierwszą na ekranie Blizzardowej MOBY? Podziel się swoją wizją w komentarzu!