r.

Domniemana data premiery Overwatch!

Kiedy może odbyć się premiera Overwatch - to pytanie zadaje przynajmniej co drugi gracz, który jest zainteresowany tytułem. My doszliśmy do pewnych źródeł o domniemanej dacie premiery gry! Zaintrygowani?

Zobacz też inne dzisiejsze newsy z Overwatch:

 

Internet to wykopalisko różnych informacji, ale najciekawsze są te, które intrygują czytelnika. I w tym przypadku nie jest inaczej. Od dłuższego czasu pod lupą mamy jeden z topowych zagranicznych portali, mowa tu o Gamespot, który najwyraźniej posiada informacje, których nie mają inne portale. Warto zaznaczyć, że Gamespot jest znany z tego, że nie ma w zwyczaju wprowadzania czytelnika w błąd, szczególnie, gdy w grę chodzą np. wielkie wydarzenia e-sportowe czy nawet daty premier danych tytułów. Żeby nie być gołosłownym, rzućcie okiem na poniższy zrzut ekranu.

strona

Zapewne dostrzegliście specjalnie zaznaczone na czerwono pole z domniemaną datą premiery! Według tego portalu premiera gry Overwatch może odbyć się już 31 grudnia 2015 roku! Jesteśmy podekscytowani tą niewielką informacją, tylko pytanie, czy Gamespot i w tym przypadku się nie myli? Okaże się wkrótce!

A jak Wy myślicie – czy ta domniemana data premiery może być prawdziwa? Podzielcie się z nami swoimi myślami!

encyklopediaoverwatch