League of Legends r.

Supporci, szykujcie się na zmiany Waszych przedmiotów

Wygląda na to, że Ancient Coin oraz Spellthief’s Edge mogą czekać większe, choć jeszcze niezaplanowane zmiany.

W połowie lutego wprowadzono hotfix, który uniemożliwił postaciom ze startowymi itemami dla supportów otrzymywanie złota, gdy w pobliżu nie ma żadnego sojusznika. Miało to głównie uderzyć w postacie z górnej alei, które tym sposobem zwiększały zarabiane przez siebie złoto. Przypomnijmy, na czym polegała zmiana…

Linia Spellthief’s Edge

Zmiany:

  • Teraz wymaga obecności sojusznika w obrębie 1500 jednostek, aby zarobić złoto. Niezależnie od tego ładunki nadal są zużywane.
  • Złoto za ładunek: 10 złota / 20 złota ⇒ 11 złota / 22 złota

Linia Ancient Coin

Zmiany:

  • Teraz wymaga obecności sojusznika w obrębie 1500 jednostek, aby wypadły monety. Niezależnie od tego dropi monety many.
  • Złoto za jedną monetę: 25 złota / 45 złota ⇒ 28 złota / 50 złota

Zapowiedź zmian przedmiotów

Przy okazji dyskusji o tym, czy Riot popiera takie duo, jak Sona i Taric na bocie (nie popiera), @VRXDirtyPaws z Twittera zadał pytanie do jednego z rioterów:

Czy planujecie zmiany hotfixa, który miał zapobiec dodatkowemu złotu postaciom z górnej alei? Dla mnie, jako maina supporta, nadal nie jest satysfakcjonujące to, że nie mogę otrzymywać złota, gdy jestem sam na linii lub zbyt daleko od innej postaci.

Odpowiedział RiotRepertoir:

W trybie natychmiastowym? Nie, nie sądzę, chyba że będzie to bardziej w stylu przeróbek obecnych przedmiotów supportujących (czyli coś, co chcemy zrobić pewnego dnia, ale nie jest to jeszcze zaplanowane).

Kiedy możemy się tego spodziewać? W tym momencie trudno to określić. W styczniu Riot opublikował informację o tym, co po kolei będzie działo się w Lidze. Miał to być rework Kayle i Morgany, aktualizacja Mordekaisera, następnie mieliśmy poznać nową postać, czyli supporta, przy okazji wyszło, że szykuje się “ktoś” jako zabójca (do tego powiązany z Zedem) i “coś” dla dżungli, a w międzyczasie mieliśmy przeciek nowej serii skórek Battle Academia… Kilka dni temu pojawił się też preorder pięciu części komiksu o Lux, Garenie i Sylasie. Nie wspominając o tym, że coraz więcej kluczowych pracowników Riot Games informuje nas o swoim przeniesieniu do pewnego “tajnego projektu”…

W całych tych planach Riotu ugrzęźliśmy pomiędzy gotowym reworkiem Kayle i Morgany a preorderem komiksu. Miejmy nadzieję, że po wydarzeniu ARAM: Powrót do Bilgewater, które kończy się 16 kwietnia o godzinie 8:59, otrzymamy jakiekolwiek konkretne informacje…

Całość wygląda naprawdę podejrzanie.