League of Legends r.

Riot i Marvel wydają komiks o Lux: można już preorderować!

Jakiś czas temu Riot nawiązał współpracę z Marvelem w celu wspólnego przygotowywania komiksów. Mamy kolejny owoc tego połączenia sił - i już możemy go preorderować!

Pierwszym wspólnie wydanym komiksem była Ashe: Wojmatka. Wszystkie części możecie przeczytać tutaj:

Na Amazonie pojawiła się możliwość preorderu kolejnego komiksu. Ogłoszenie zostało wystawione przez Marvel Comics – jest więc raczej wiarygodne. Wnioskując po okładce, nowy komiks będzie dotyczył głównie Lux, Garena i… Sylasa:

W świetlistym mieście Demacii rządzi ład. Kraina ta jest bezpieczna, a jej mieszkańcy szczęśliwi… chyba że jesteś magiem. W miejscu, w którym magia jest nielegalna, Luxanna Crownguard – gdy odkrywa swe magiczne moce – musi ukrywać to, kim jest naprawdę. Jednak kiedy znajduje uwięzionego maga, który uczy ją kontrolować magię, zdecyduje się ochronić siebie… czy pogrążyć Demacię?

Zgodnie z ogłoszeniem komiks składa się z pięciu części (144 strony) i ma zostać wydany 19 listopada 2019 roku. Nie mamy informacji, czy komiks będzie dostępny w innym języku niż angielski. Cena wynosi 15,99 dolarów (około 60 złotych bez kosztów przesyłki).

Zamów preorder