League of Legends r.

Qiyana podczas gry zmienia kursor na jeden z trzech (zależny od żywiołu)

Kolor byłby zależny od zaznaczanego elementu.

Zobacz też:

Trzy różne kursory; źródło: https://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/bylymq/qiyana_has_three_unique_cursors/

Kursor zmienia się przy używaniu umiejętności [W] – Terrashape i wybieraniu nim obszaru, z którego wykradniemy element. Po użyciu umiejętności wraca do normalnej postaci.

Przypomnijmy, na czym polega Terrashape:

Przywołując żywioł, Qiyana dashuje przed siebie, by odebrać jego moc. Gdy jest wzmocniona, zyskuje prędkość ruchu w pobliżu żywiołu, prędkość ataku i bonusowe obrażenia.

Zmianę kursora możecie zaobserwować na poniższym klipie:

Ściana, rzeka, krzaki – każdy z elementów będzie zupełnie zmieniał kursor w grze, upodabniając się do obecnego żywiołu. Pomarańczowy i kanciasty wskaźnik będzie odpowiadał ścianie, zamknięta kropla w kształcie łezki to rzeka, a dla krzaków przygotowano ten podłużny, zakrzywiony, ostro zakończony.

Jeden z graczy przyznał, że nie widzi zbytniej różnicy pomiędzy tym dla rzeki a tym dla krzaków – jako daltoniście trudno będzie mu je rozróżnić, przynajmniej na początku, gdy dopiero będzie się uczyć nowej postaci. Na całe szczęście kursory różnią się pomiędzy sobą kształtem. O ile nie będzie to problemem dla Qiyany, o tyle może być dla tych, którzy grają przeciwko niej. Jedynym wskaźnikiem jest dla nich kolor broni Qiyany, co naprawdę może sprawiać problem osobom z daltonizmem…

Nie wiemy, czy poprzednia wersja kursora otrzymała bądź otrzyma trzy różne wersje dla Qiyany (zobacz, jak ustawić stary kursor w grze).