League of Legends r.

Trailer Yuumi zapowiedział również Qiyanę

Sygnalizowaliśmy tę kwestię jeszcze przed ujawnieniem nowej zabójczyni, ale teraz mamy potwierdzenie: rzeczywiście Qiyana jest powiązana z trailerem Yuumi!

Zobacz też:

Temat ten poruszyliśmy jeszcze przed ujawnieniem Qiyany w artykule podsumowującym informacje na temat nowego zabójcy AD:

Nowy AD zabójca: co o nim wiemy?

O co chodzi? Niektórzy podejrzewali, że w zapowiedzi Yuumi znalazł się easter egg związany z nową zabójczynią.

Zwróćmy uwagę na końcówkę trailera:

Za pomocą portalu w książce Yuumi przenosi się do tajemniczej dżungli. Jej reakcja wskazuje na nieznajomość terenu. Przyjrzyjmy się otoczeniu:

Spójrzmy teraz na prezentację Qiyany:

Na obu screenach występuje kilka charakterystycznych elementów potwierdzających, że Yuumi i Qiyana znajdują się w tym samym miejscu:

  • ten sam kamień w tle (totem?),
  • charakterystyczna ścieżka do kamienia,
  • charakterystyczne rozłożyste liście przy kamieniu,
  • wysoka roślina za kamieniem ( o podłużnych liściach),
  • purpurowy kwiat osadzony na rozłożystych liściach, z charakterystycznymi zawiniętymi elementami nad nimi (na screenie z Yuumi widoczny po lewej stronie, na screenie z Qiyaną – po prawej stronie),
  • bardzo grube pnie drzew o charakterystycznej korze.

Co ciekawe, wydaje się, że między wizytą Yuumi a wizytą Qiyany w tym miejscu nie minęło zbyt wiele czasu – rośliny nie zmieniły bowiem znacząco swojego rozmiaru. Różnica może dotyczyć pory roku lub nawet pory dnia w obrębie tej samej pory roku (ze względu na wyraźnie inaczej padające światło.

Powstaje więc pytanie: czy to wyłącznie easter egg, czy Yuumi i Qiyana są jakoś ze sobą powiązane? A może to w tej dżungli Magiczna Kotka powinna szukać Norry, swojej pani?