League of Legends r.

LoL na opak cz. 5

Co by było, gdyby Annie była dorosła, a LeBlanc stała się mężczyzną? Dorzućmy do tego Twitcha w ludzkiej formie. Brzmi ciekawie? Piąta część serii wymyślonej przez czytelników.

Przyszedł czas na 5 część serii, którą wymyśliliście. Pod ostatnim artykułem pojawiło się prawie 500 komentarzy, ale fanowskie przeróbki bohaterów wzbudziły wiele kontrowersji.

Przypominając stałym czytelnikom oraz informując nowych, seria ma na celu przedstawianie postaci z gry w sytuacji odmiennej niż ta w oryginalnym uniwersum. Mamy więc bohaterów po zmienionej płci, potwory w słodkich wydaniach czy przerobienie stworów z Pustki na ludzi. Ale to oczywiście nie koniec zabawy w przeróbki.

Pod ostatnią częścią podrzuciliście wiele ciekawych pomysłów na przedstawienie championów na opak. Część z Was pisała o chudym Gragasie czy młodym Zileanie. Oczywiście takie pomysły na pewno pojawiałyby się w artykule, jednak często nie są chętnie rysowane i naprawdę trudno znaleźć choćby dwa rysunki dobrej jakości.

Warto wspomnieć, że seria oczywiście dostała nazwę po skórkach, jakie możemy spotkać w League of Legends, np. Annie na opak, gdzie to dziewczyna przebiera się za swojego misia.

Jeśli jesteście ciekawi, kto tym razem zostanie przerobiony – zapraszamy do oglądania.

LoL na opak cz. 1

Aurelion Sol
Taric
Kog’Maw
Vel’Koz
Ahri
Miss Fortune

LoL na opak cz. 2

Nami
Nidalee
Darius
Zyra
Thresh
Urgot
Skarner

LoL na opak cz. 3

 Jinx
Draven
Varus
Malzahar
Syndra
Cho’Gath
Kled

LoL na opak cz. 4

Garen
Graves
Twisted Fate
Rek’Sai
Teemo
Katarina

LoL na opak cz. 5

LeBlanc

Źródła: klik, klik, klik.

Twitch

Źródła: klik, klik, klik.

Annie

Źródło: klik, klik, klik.

Quinn

Źródła: klik, klik.

Talon

 

Źródło: klik, klik, klik.

Blitzcrank

Źródła: klik, klik, klik.

Dajcie znać, jak spodobały Wam się dzisiejsze przeróbki bohaterów z LoL-a. Kto wypadł najciekawiej? Chcielibyście zobaczyć w grze ludzkiego Blitzcranka albo Twitcha? A może czekacie, aż Annie wreszcie dorośnie? Napiszcie w komentarzach.