League of Legends r.

LoL na opak cz. 4

Co stałoby się, gdyby Garen był kobietą, a Katarina mężczyzną? Dorzućmy do tego Rek'Sai w ludzkiej formie. Brzmi ciekawie? Czwarta część serii wymyślonej przez czytelników.

Wszyscy stęsknieni za lolowymi przeróbkami mogą teraz rozsiąść się wygodnie i zobaczyć, kogo tym razem pozmieniali fani. Dzisiejsza część na swój sposób będzie inna niż wcześniejsze. Znajdziecie w niej znaną parę z League of Legends – Garena i Katarinę. Do tego duet Graves i Twisted Fate. Ale to oczywiście nie wszystko.

W serii przyjęliśmy pewien schemat – w każdej części w miarę możliwości pojawi się co najmniej jedna niehumanoidalna postać, którą fani zmienili w człowieka. Do tej pory przerobione potwory zmieniały również płeć – dostaliśmy żeńskiego Aureliona, Skarnera czy Cho’Gatha. Dziś w artykule pojawi się Rek’Sai tym razem już jako ludzka kobieta.

Jako że seria się rozrasta, dla ułatwienia poszukiwań ulubionej postaci spisaliśmy dla Was dotychczasowe części:

LoL na opak cz. 1

Aurelion Sol
Taric
Kog’Maw
Vel’Koz
Ahri
Miss Fortune

LoL na opak cz. 2

Nami
Nidalee
Darius
Zyra
Thresh
Urgot
Skarner

LoL na opak cz. 3

 Jinx
Draven
Varus
Malzahar
Syndra
Cho’Gath
Kled

LoL na opak cz. 4

Garen

 

Źródła: klik, klik, klik, klik.

Graves

Źródła: klikklikklik.

Twisted Fate

Lol genderswap

Źródło: klik, klik, klik, klik.

Rek’Sai

Źródła: klik, klik, klik.

Teemo

Lol genderswap

Źródło: klik, klik, klikklik.

Katarina

Źródła: klik, klikklik,  klik.

Dajcie znać, jak spodobała Wam się dzisiejsza część tej serii. Co sądzicie o zachowywaniu oryginalnej płci przerabianych na ludzi potworów? A może wolicie, gdy wraz ze zmianą gatunku zmieniają się również inne rzeczy? Jak podoba Wam się para Garen x Katarina w odwróconej wersji? Napiszcie w komentarzach.