League of Legends r.

LoL na opak cz. 1

Co stałoby się, gdyby Taric był kobietą, a Ahri mężczyzną? Dorzućmy do tego Kog'Mawa i Vel'Koza w ludzkiej formie. Brzmi ciekawie? Pierwsza część serii wymyślonej przez czytelników. 

Jakiś czas temu pod artykułem Galeria prac: Drogod pojawił się komentarz: Lenka, może zrobiłabyś galerie tylko z artami tego typu jak Vel (zmiany płci, potwory w ludzkiej postaci itp).
Moja odpowiedź zyskała 15 pozytywnych głosów oraz wiele próśb, by taką serię rozpocząć. Dlatego też dzisiaj zaczynamy nowy cykl artykułów o nazwie “LoL na opak”.

Jakiś czas myślałam nad tym, jak mogłaby wyglądać taka seria. Początkowo pomysł dotyczył najsławniejszych postaci, potem kolejności alfabetycznej, jednak zawiedliby się ci, którzy lubią mało popularnych bohaterów lub grają championami o imionach na V, X lub Z. Dlatego też seria będzie losowa.

Oczywiście każdy zdaje sobie sprawę, że pewne rzeczy mogą być tutaj kontrowersyjne – nie każdy lubi, gdy jego ulubiona postać nagle zmienia płeć. Seria ma jednak charakter humorystyczny i warto potraktować ją jako ciekawostkę.

Zaznaczę też, że celowo wybieram te grzeczniejsze fanarty – większość z czytelników na pewno wie, że sporo prac pod tagiem np. “genderswap” ma charakter mniej lub bardziej erotyczny i nie nadawałaby się do artykułu. Proszę o branie tego pod uwagę, gdy będziecie podrzucać swoje propozycje w komentarzach.

LoL na opak cz. 1

Aurelion Sol

Źródła: klik, klik, klik, klik.

Taric

Źródła: klik, klik, klik.

Kog’Maw

Źródła: klikklik, klik.

Vel’koz

Źródła: klik, klik, klik, klik.

Ahri

Źródło: klik, klik, klik, klikklik.

Miss Fortune

Źródła: klik, klik, klik.

Bonus

Źródła: klik, klik.

Dajcie znać, jak podoba Wam się nowa seria. Co myślicie o takich fanowskich zmianach postaci? Lubicie, jak twórcy bawią się swoimi pomysłami, czy może odrzuca Was sama myśl o tym, że ktoś przerabia Waszą ulubioną postać? Dajcie znać w komentarzach.

Możecie również zaproponować, jakie postacie chcielibyście zobaczyć w kolejnej części.