League of Legends r.

LoL na opak cz. 2

Co stałoby się, gdyby Darius był kobietą, a Nami mężczyzną? Dorzućmy do tego Skarnera w ludzkiej formie. Brzmi ciekawie? Druga część serii wymyślonej przez czytelników. 

Poprzednia część wymyślonej przez Was serii przyjęła się całkiem dobrze. Oczywiście nie obyło się bez szoku czy niezadowolenia u niektórych czytelników, jednak takie tematy w fandomie gier bywają zawsze dość kontrowersyjne. Nie zabrakło też pozytywnego odzewu oraz wielu propozycji na kolejne postacie. Starałam się wziąć jak najwięcej z nich pod uwagę, jednak niektóre były dość trudne do znalezienia w wersji delikatnej, bez nadmiernie eksponowanych różnych części ciała (np. żeński Sion) lub po prostu nie starczyło na różnych championów miejsca – ale pojawią się oni w kolejnych częściach.

LoL na opak cz. 2

Nami

Źródła: klik, klik.

Nidalee

Źródło: klik, klik, klik.

Darius

Źródła: klik, klik, klik.

Zyra

Źródła: klik, klik.

Thresh

Źródło: klik, klik, klik.

Urgot

Źródła: klik, klik, klik.

Skarner

Źródła: klik, klik, klik, klik.

Dajcie znać, jak podoba Wam się nowa część serii. Co myślicie o takich fanowskich zmianach postaci? Lubicie, jak twórcy bawią się swoimi pomysłami, czy może odrzuca Was sama myśl o tym, że ktoś przerabia Waszą ulubioną postać? Kto tym razem wypadł najciekawiej? Dajcie znać w komentarzach.