League of Legends r.

LoL na opak cz. 3

Co stałoby się, gdyby Draven był kobietą, a Jinx mężczyzną? Dorzućmy do tego Cho'Gatha w ludzkiej formie. Brzmi ciekawie? Trzecia część serii wymyślonej przez czytelników.

Czas na kolejną część wymyślonej przez Was serii. Dziś, jak to już w serii zaplanowane, będzie co najmniej jedna postać w wersji ludzkiej, a jako bonus pojawią się również Yordle (choć Lulu występuje tutaj przy okazji). Część z tych obrazków mogliście już kiedyś na How2Play zobaczyć – m.in. w galeriach prac.

W tym wpisie przeważającą ilość rysunków stanowią panie (w oryginalnej wersji gry – mężczyźni), co jest raczej zbiegiem okoliczności, ponieważ przede wszystkim liczy się to, o co poprosicie w komentarzach. Czasem może być to problemem, ponieważ niektórych bohaterów niespecjalnie rysuje się w zmienionej postaci, jednak gdy fanarty są dostępne (i nie muszą być cenzurowane), to najprawdopodobniej pojawią się one w którejś części.

Pojawia się również pewna kontrowersja na temat przerabiania wszelkiego rodzaju potworów na ludzi. To, że rysowani są w takiej, a nie innej formie zależy przede wszystkim od twórców i często bywa tak, że daną postać rysuje się głównie jako np. małą dziewczynkę. Jeśli niespecjalnie to lubicie i znaleźliście Waszym zdaniem fajniejsze przeróbki – podzielcie się nimi w komentarzach.

LoL na opak cz. 3

Jinx

Źródło: klik, klik, klik, klik.

Draven

Źródło: klik, klik, klik.

Varus

 Źródło: klik, klik, klik.

Malzahar

Źródło: klik, klik, klik.

Syndra

Źródło: klik, klik, klik.

Cho’Gath

Źródło: klik, klik.

Kled

Źródło: klik, klik.

Dajcie znać, jak podoba Wam się nowa część serii. Co myślicie o takich fanowskich zmianach postaci? Lubicie, jak twórcy bawią się swoimi pomysłami, czy może odrzuca Was sama myśl o tym, że ktoś przerabia Waszego ulubionego bohatera? Kto tym razem wypadł najciekawiej? Dajcie znać w komentarzach.