r.

Jak grać, aby wygrać?

Heroes of the Storm, MOBA niby prosta, ale nie do końca. Jakie są powody przegranych meczy? Co zrobić, aby zwyciężać? Wskazujemy 5 punktów, które przyczynią się do wielu efektownych zwycięstw!

Przeczytaj dziś również na How2Play w dziale Heroes of the Storm:

Jak grać, aby wygrać?

Heroes_of_the_Storm_logo

Heroes of the Storm jest tylko z pozoru prostym tytułem z dziedziny gier typu MOBA, ale zdecydowanie odbiega od norm znanych z gry League of Legends czy DOTA 2 co czyni ją niezwykle grywalną i szybko przyswajalną grą. Jednak co jest nie tak, kiedy grając nawet najlepszym bohaterem można z łatwością przegrać lub grając najsłabszym bohaterem można wygrać? Tu sprawa się nieco komplikuje. Trzeba zacząć od tego co jest powodem wielu przegranych meczy i co należy zrobić, aby wygrywać.

ODSTAW NA BOK DOŚWIADCZENIE Z INNYCH MOBA

Przychodzi nam na myśl, że mogą być to wyrobione nawyki stricte z League of Legends czy DOTA 2, gdzie chociażby gracz trzyma się pewnie swojej wyznaczonej linii, a co gorsze próbuje uświadamiać swoich kompanów z drużyny, że na tym właśnie polega gra MOBA. Zgodzić się tu można, że taki gracz zna się i jest dobry w wyżej wymienione gry, ale Heores of the Storm perfekcyjnie potrafi obnażyć każdego gracza, wskazując jego błędy jakie popełnia w MOBA od Blizzarda.

maxresdefault

POZNAJ SWOJEGO BOHATERA

Warunkiem koniecznym w każdej grze typu MOBA jest poznanie bohatera, którym się gra. Jaką posiada rolę, jakie ma umiejętności i to jak można zbudować danego bohatera, aby był jak najbardziej grywalny i potrzebny zespołowi do zwycięstwa.

HotS-Team-Composition

ZACZNIJ WSPÓŁPRACOWAĆ ZE SWOIM ZESPOŁEM

Hereos of the Storm to MOBA niezwykle grywalna. Aby w niej wygrywać, trzeba nie tylko polegać na swoim doświadczeniu i wiedzy, która pochodzi z innych gier, a przede wszystkim w pełni i świadomie, współpracować z resztą drużyny. Jeżeli jedno ogniwo w drużynie zawodzi to najprawdopodobniej taki mecz skończy się porażką.

tema

REALIZUJ CELE NA POLACH BITEW

To jednak nie wszystko co sprawia, że Heroes ot the Storm jest wyjątkowy i to co wpływa na efekt końcowy meczu. Tą wyjątkowością są różnego rodzaju pola bitew, na których trzeba realizować różnego rodzaju cele, które przybliżą zespół do wygranego meczu, dobrym przykładem może być tu mapa – Podniebna Świątynia na której, to warunkiem wygranej jest przyjęcie i obrona kapliczek, które przez okres posiadanego ładunku będą atakować i niszczyć fortyfikacje przeciwnika, aż otworzą drogę do samego Nexusa.

podniebna

KORZYSTAJ ZE WSPARCIA NAJEMNIKÓW

Na każdym polu bitewnym są umiejscowione obozy najemników. Rozróżnia się trzy typy obozów są to: najemnicy oblężniczy, mocarni najemnicy i Boss, który posiada największą wśród wszystkich najemników ilość życia, spore obrażenia i dodatkowe efekty kontroli, które może użyć na przeciwnika. Najemnicy to ostatnia rzecz, która przychyla szale zwycięstwa.

boss

Jeżeli wszystkie, pięć punktów zostaną zrealizowane to na pewno czeka Was przyjemny napis na ekranie jakim jest:

win

Podoba się Wam Heroes of the Strom? Jak sobie z niej radzicie? Podzielcie się z nami swoją opinią!