r.

Nowy Bohater będzie mógł tworzyć miniony! Nowa mechanika!

Wczoraj przedstawiliśmy Wam wypowiedzi twórców gry, z których możemy dowiedzieć się, że planują oni więcej bohaterów z tauntem (Click!). Gracze po tych wiadomościach ochoczo przystąpili  do dyskusji na temat nowych efektów CC, pracownicy Riotu nie pozostali dłużni i udzieli ciekawych odpowiedzi - w tym zdradzili mechanikę jednego z kolejnych bohaterów. Czego ciekawego możemy się dowiedzieć?

Gdy Meddler został zapytany o umiejętności pozwalających na bycie nienamierzalnym (np. [Q] Masteria Yi czy [R] Fiory) odpowiedział:

“Tego typu umiejętność jest wyjątkowo specyficzna. Daje możliwość wielu ciekawych zagrań, jeśli zostanie właściwie wykorzystana. Prawdopodobnie chwielibyście, aby takie efekty trwały dłużej, jednak nie możemy tego zrobić. Wtedy ta mechanika była by nie do skontrowania szczególnie w pojedynkach 1vs1, jeśli mówimy o bohaterach stricte ofensywnych (Master Yi, Fiora). Szczerze myślimy, aby mechanikę “untargetable” dać jakiemuś kruchemu supportowi z niskim zasięgiem umiejętności. Mógłby on bezpiecznie biegać między wrogami i wykonywać swoją robotę

Jeden z graczy zaproponował mechanikę, w której moglibyśmy zmusić miniony/potwory w jungli do ataku wroga. W odpowiedzi Meddler ujawnił nam prawdopodobnie rąbek tajemnicy na temat jednego z nowych bohaterów:

Z pewnością wykorzystamy tę mechanikę, prawdopodobnie na jakimś nowych bohaterów, który będzie mógł tworzyć miniony. Z pewnością wprowadziło by to niesamowite zmiany do gameplayu oraz stworzyło nowe możliwości taktyczne. Takowa postać nie mogłaby spamować taką umiejętnością, na każdą linię. Myślę, że udałoby się zbalansować taką mechanikę, aby nie była toksyczna.

Na koniec Meddler zapytany o efekt Charm odpowiedział:

“Wiemy, że lubicie “serduszko” Ahri i wielu żąda tego, aby Taric dostał podobną mechanikę, jednak myślimy, że stun lepiej pasuje jego gameplayu i również po reworku jego [E] nie zostanie wiele zmienione”

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł przeczytaj również:

*W miniaturze został wykorzystany model postaci nie związany z League of Legends, nie obrazuje on wizerunku nowego bohatera