r.

Ao Shin nie w tym roku? Kto następnym bohaterem? Co knuje Riot?

W ostatnim czasie pojawiło się wiele spekulacji na temat kolejnego bohatera. Pojawiła się spekulacja na temat brata Zileana (Click!) od dłuższego czasu gracze wspominają bardzo dawno temu zapowiedzianego Ao Shina (Click!). Twórcy gry rozwieli trochę plotek jak również pokazali "od kulis" własną pracę nad nowymi bohaterami

Ao Shin

aoshinrender

ZenonTheStoic wyjaśnia opóźnienie w wydaniu Ao Shina:

“Czasem tak bywa, że mamy pomysł na danego bohatera i odbiega on w początkowej fazie całkowicie od finalnego efektu. Przykładowo Azir za pomocą swojego [R] miał przywoływać 7 żołnierzy możliwych do kontrolowania za pomocą [Q] oraz [E]; a Lucian miał posiadać samo naprowadzające rakiety na swojej super umiejętności. Tworzenie bohatera jest niezwykle dynamicznym procesem. Dynamicznym, jednak zarazem pracochłonny oraz długotrwały. Nie mamy pojęcia, kiedy wydamy Ao Shina, z pewnością nie obstawiłbym własnej kasy, że nastąpi to w tym roku.”

Warwick

feral_warwick_by_erodonut-d4mf0md

ZenonTheStoic opowiada również o zaprzestaniu prac nad reworkiem Warwicka (a listę nadchodzących reworków znajdziecie tutaj – Click!):

“W pewnym momencie (początek sezonu 5) okazało się, że Warwick nie jest taki zły! Jego popularność wzrosła, a sam bohater przez pewien okres nosił znamię bycia OP. Pracowałem nad nim między wydaniem Xeatha a Azira. Jednak wtedy pojawił się plan reworku Siona, który uzyskał priorytet. Między czasie doszły zmiany u Tristany, Soraki i Viktora. Obecnie na szczycie listy bohaterów do zmian znajdują się Ryze (przeczytaj o jego reworku – Click!) oraz Poppy (Click!). Warwick dostanie z pewnością pełen rework (wizualny + umiejętności), jednak nie nastąpi to szybko.

Nowy Bohater?

zilleaks

ZenonTheStoic zdradza nam również:

Mogę oficjalnie powiedzieć, że znajduję się obecnie w sztabie opracowującym nowego bohatera

Do dyskusji włączył się Meddler zdradzając nam tajemnice dotyczące kolejnych bohaterów:

Obecnie pracujemy nad 6tką nowych bohaterów. Prace nad niektórymi z nich są bliskie ukończenia. Musicie zrozumieć, że nie jest to tak szybki proces, jakby mogło się wydawać. Przykładowo prace nad Bardem rozpoczęliśmy w 2013 roku! Projekt był zawieszony do połowy 2014, później go wznowiliśmy i w rezultacie otrzymaliście miesiąc temu nowego bohatera”