r.

Zwiastun nowego bohatera? Ao Shin?

Mimo, że od kilku dni na oficjalnym serwerze istnieje uaktualnienie 5.6, to dopiero teraz jeden z graczy spostrzegł coś niesamowitego

Jest to pęknięta ściana na górnej alei. Wygląda tak, jakby zaraz miał z niej wyskoczyć nowy bohater. Przypadek? Nie sądzimy. Podobna zależność “znaków” na mapie wystąpiła przed zapowiedzeniem Barda

JdLbJX6

Pytanie kim będzie nowy bohater? Czy ma związek z pękniętą ścianą? Oto kilka koncepcji:

Ao Shin – Smok

ao_shin_by_wacalac-d7u8lse

Istnieje prawdopodobieństwo, że nowym bohaterem jest po prostu Ao Shin, który od dawna został oficjalnie zapowiedziany przez Riot, O Ao Shinie możecie przeczytać pod tym linkiem – Click! oraz tutaj w naszym niedawnym artykule – Click!

Rin – Żywiołak

rin

 

19 Listopada 2014 roku na platformie Reddit użytkownik WhyRenektonWhy, który zasłynął z przepowiedzenia nadejścia Katalisty, Gnara oraz Rek’sai podał informację o bohaterze noszącym przydomek Rin. Miał on by jakoby posiada aż 11 umiejętności oraz władać trzema żywiołami. Więcej o nim przeczytacie w tym artykule – Click!

Borgun – Druid

bergun

Kolejną z koncepcji jest Borgun. Przeciek na temat tej postaci został ujawniony 25 listopada 2014 roku. Znajdowała się ona rzekomo na serwerze alfa. Miał być on druidem, który  posiada jako współtowarzysza wilka. Więcej o temat tego bohatera możecie przeczytać tutaj – Click!

Izuna – Pani Błyskawic

Izunaa

 

 

Miesiąc później bo pod koniec grudnia ponownie słynny WhyRenektonWhy przekazał informację, że kolejnym bohaterem ma być Izuna. Jednak nie do końca było wiadomo czy przypadkiem ktoś nie odszywa się pod słynnego redditowego proroka. [R] Izuny miało ograniczać wizję, a następnie porazić przeciwnika piorunem. Więcej o tej bohaterce przeczytacie tutaj – Click!