Konkursy i Quizy r.

[Aktualizacja: gdzie były kody?] Znajdź ukryte kody PSC (3×750 RP) na H2P!

Dawno temu bawiliśmy się w takowe zabawy, więc myślę, że to idealna pora, aby odwdzięczyć się Wam za to, że czytacie nasz portal codziennie. Przygotowaliśmy dla Was niespodziankę w postaci ukrytych kodów PSC na naszej witrynie!

[Aktualizacja: gdzie były kody?]

Wszystkie kody zostały wykorzystane. Gdzie się znajdowały?

Pierwszy:

Drugi kod znajdował się w trzech wpisach, wszystkie zostały zapisane w odbiciu lustrzanym i były ukryte w postaci białej czcionki. Żeby było fajnie, jedna część znalazła się w artykule o tym właśnie tytule: “Odbicie lustrzane”. A konkretnie:

Trzeci został ponownie podzielony na kilka części i tym razem rozłożony mniej analogicznie:

Należało połączyć po kolei cyfry i wychodził nam fragment kodu: 6692.

(A teraz pozwólcie, że przywrócę redaktorowi normalny opis).


Przy okazji chcieliśmy się pochwalić, że właśnie uzyskaliśmy rekord wyświetleń naszego portalu! Złamaliśmy magiczną granice średniej 100 000 wyświetleń dziennie. Daje nam to kopa do dalszych zmian i ulepszenia naszego contentu! A wkrótce kolejne niespodzianki. Przy okazji chcielibyśmy zachęcić Was do:

Ale przejdźmy do rzeczy – czyli do zabawy w szukanie kodów PSC!

Na naszej witrynie zostały ukryte 3 kody, każdy o wartości 20 PLN, które możecie wymienić na 750 RP w sklepie League of Legends. Kody są ukryte na 5 ostatnich podstronach witryny, jak i wewnątrz stron z artykułami z tychże 5 stron, czyli:

Tym razem zadbaliśmy o to, aby było to bardziej skomplikowane aniżeli zawsze. Z góry gratulujemy najbardziej spostrzegawczym osobom – szukajcie tam, gdzie byście się ich nie spodziewali… Albo wprost przeciwnie!