2018-07-18 Zostaw komentarz

Koga – prezentacja umiejętności

Aktualizacja 1.3 już dziś wejdzie na serwery, a wraz z nią nowy Battle Pass, mapy, a także bohater - Koga. Zobaczcie, jak umiejętności i Talenty najnowszego flankera prezentują się w grze.
2018-07-14 Zostaw komentarz

Opis patcha 1.3 – Koga’s Revenge

W aktualizacji 1.3 do Królestwa dołączy nowy bohater - Koga. Rozpocznie się także wbijanie drugiego Biletu Rozgrywek oraz drugi Split sezonu rankingowego. W tym patchu dodano również pewne usprawnienia, w tym m.in. nowy podział kolejek meczowych, możliwość używania kilku sprayów i emotek.
2018-07-11 Zostaw komentarz

Uczeń Zhina nowym bohaterem?

Po pojawieniu się siostry Seris, Furii, twórcy postanowili zapowiedzieć nowego bohatera, tym razem powiązanego z Zhinem. Jednak nie zrobili tego wprost. Charakterystyczne dla nich jest podawanie wielu tajemniczych zapowiedzi. Jak wiele wiemy o najnowszej postaci?
2018-06-23 Zostaw komentarz

Letnie wyprzedaże w Paladins

Jeśli planowaliście zaopatrzyć się w nowe skórki lub pakiety, teraz macie świetną okazję, aby to zrealizować. Ruszyła letnia wyprzedaż w Paladins, która obejmuje pakiety DLC, skrzynie, skórki, a także pakiety mowy. Sprawdźcie, co konkretnie możecie kupić po obniżonej cenie.
2018-06-22 Zostaw komentarz

Opis patcha 1.2 – The Ameri-Khan Dream

W tej aktualizacji nową skórkę otrzyma Khan. Jeśli chodzi o zmiany balansu, nerfów doczekają się m.in. Maeve oraz Zhin. To także ostatni patch, podczas którego będziemy mogli wypełnić poziomy naszego Biletu rozgrywek.
2018-06-20 Zostaw komentarz

Galeria prac: Ellevia

Jeśli cieszy Was rozrastający się fandom Paladins, to zapewne zechcecie zobaczyć kolejną artystkę tworzącą różnorakie fanarty z tej gry. Dziś pokażemy Wam prace autorki o pseudonimie Ellevia.