Paladins r.

Nowy bohater w Paladins: Koga + nowy wierzchowiec i skiny

Koga został oficjalnie ujawniony. W tym patchu czeka nas nowy Battle Pass, a co za tym idzie - m.in. skiny, w tym skórka dla wierzchowca, ramka ładowania, znacznik śmierci i spraye. Nowością będzie także mapa dostępna do trybu Deathmatch.

Nowy bohater w Paladins: Koga

Dwie rzeczy są dosyć unikatowe, jeśli chodzi o tego bohatera – Koga potrafi wspinać się po ścianach oraz nie ma żadnych cooldownów na swoich umiejętnościach.

Posiada dwa rodzaje broni, które może ze sobą zamieniać – palną oraz pazury przy rękawicach (widoczne na splashu). Część jego skilli opiera się na pasku energii.

Rekolor

Złoty Mastery Skin

Nowy Bilet Rozgrywek
(Battle Pass)

Tym razem do levelowania Battle Pass będzie wymagane mniej doświadczenia, a sam Bilet będzie kosztować 600 kryształow. Zwiększono także ilość nagród dostępnych w darmowym Battle Pass.

Zmianie uległy też wyzwania – teraz część z nich będzie bardziej nastawiona na wykonywanie zadań konkretnymi championami.

Nowy wierzchowiec

Odblokowany natychmiastowo po wydaniu kryształów na nowy Battle Pass.

Nowy avatar i ramka

Zarówno avatar, jak i ramka są animowane.

Jeśli chodzi o sam temat avatarów – dostępna będzie do zdobycia paczka z avatarami społeczności, na które jakiś czas temu został zorganizowany konkurs, a dwa z ich będą dostępne jako nagrody do zdobycia w darmowym Battle Pass.

Nowy znacznik śmierci

3D spray

Animowany spray, który pojawia się nad głową championa.

Akuma Makoa

Dragoncaller Cassie

Shadow Lord Mal’Damba

Nowa mapa

Mapa, o której pisaliśmy już w jednym z poprzednich artykułów (klik!), będzie dostępna dla trybu Team Deathmatch oraz dla gier niestandardowych.

Będą na niej rozmieszczone obiekty umożliwiające skoki oraz elementy dające 100% doładowania arcyzdolności.

Inne

Multispraye i multiemotki

Teraz możliwe będzie zmienianie w trakcie gry używanych sprayów oraz emotek.

  • W najbliższy weekend odbędzie się event z podwójnym EXP-em dla Battle Pass umożliwiający dokończenie progresu w poprzednim Bilecie Rozgrywek.
  • Nowe emotki otrzymają Fernando oraz Zhin.
  • Zostaną dodane nowe pakiety lektorskie, m.in. Voxa, oraz pakiety w innych językach dostępne za golda. Niestety póki co nie jest dostępny język polski.
  • Tryby Team Deathmatch i Onslaught (Szturm) będą teraz się znajdować w oddzielnych kolejkach. Powróci także multikolejka, czyli możliwość wyboru kilku trybów, kiedy chcemy znaleźć mecz.
  • Teraz jeśli w trakcie robienia talii, będąc w kolejce, pojawi nam się komunikat o znalezieniu gry, będziemy mieć dodatkowy czas na ukończenie talii, a dopiero potem zaakceptowanie meczu.