Paladins r.

Uczeń Zhina nowym bohaterem?

Po pojawieniu się siostry Seris, Furii, twórcy postanowili zapowiedzieć nowego bohatera, tym razem powiązanego z Zhinem. Jednak nie zrobili tego wprost. Charakterystyczne dla nich jest podawanie wielu tajemniczych zapowiedzi. Jak wiele wiemy o najnowszej postaci?

Podczas ujawniania Furii dostaliśmy wiele ciekawych i wieloznacznych obrazków czy tekstów od twórców. Fani zastanawiali się, kim będzie nowa bohaterka, co łączy ją z Seris oraz jak będzie wyglądał jej model (być może pamiętacie domysły społeczności na temat postaci feniksa lub smoka).

Teraz, gdy już wiemy, że Furia to siostra Seris, uskrzydlona i władająca mieczem o nietypowych właściwościach, przyszedł czas na zapowiedzi nowego championa.

I jak już zauważyliście po tytule – nowa postać również ma powiązanie z inną, już obecną w grze.

Co wiemy na temat nowego bohatera?

To, że twórcy planują coś większego, można zauważyć już po wejściu na oficjalnego Twittera Paladins. A chodzi oczywiście o ikonę, która przedstawia teraz podrapane logo gry.

Nie jest to jednoznaczne z nową postacią, ponieważ można skojarzyć to np. z Drogozem. Jednak wątpliwości zostały rozwiane po tym, jak twórcy opublikowali rysunki przedstawiające Zhina oraz tajemniczą nową postać.

“Dość treningów. Jestem gotów do działania”

To, że jest to nowy bohater, było pewne, jednak nie ujawniono nic na jego temat poza tym, że prawdopodobnie jest uczniem Zhina (lub kimś z jego bliskich).

“Nazywasz to niebezpieczną misją? Daj mi prawdziwe wyzwanie”

Kolejna zapowiedź przedstawiała sylwetkę nowego bohatera, który najprawdopodobniej polował na nową ofiarę. Czyżby kolejny champion okazał się płatnym mordercą?

paladins koga

“Ci dranie zdradzili mnie. Wrobili Kogę.
A co najgorsze, Zhin im wierzył. Tak wiele dla »rodziny«”

“Gildia Tysiąca Rąk nie zapomni dnia, w którym odwróciła się do mnie plecami”

“Gildia Tysiąca Rąk i Magistrat próbują mnie dopaść. Ale ja również poluję.
Ktokolwiek mnie zdradził, niech jest świadom: dokonam swojej zemsty”

Jak widać w historii nowego bohatera – którego imię brzmi Koga – pojawia się wątek zdrady oraz zemsty. Daje to wiele możliwości dla twórców, jak choćby stworzenie kolejnego cinematicu.

Co sądzicie o nowym bohaterze? Myślicie, że Hi-Rez idzie w dobrym kierunku, tworząc coraz więcej postaci powiązanych z istniejącymi championami? Podoba Wam się wątek gildii Tysiąca Rąk oraz kolejne wspomnienie Magistratu? Piszcie w komentarzach.