Gamer Lifestyle r.

Realm Royale we wczesnym dostępie na Steam

Pamiętacie Paladins: Battlegrounds? Jakiś czas temu Hi-Rez Studios zdecydowało się zrezygnować z trybu battle royale w Paladins i stworzyć z niego oddzielną grę. Od dzisiaj Realm Royale jest dostępne na Steam.

Paladins: Battlegrounds zapowiedziano w styczniu tego roku wraz z ujawnieniem Moji (zobacz: Paladins: Battlegrounds – nowy tryb gry typu battle royale). Początkowo miał być to jeden z trybów gry w “zwykłym” Paladins. Twórcy postanowili jednak, że ostatecznie uczynią z Battlegrounds oddzielną grę – wiadomość o tej decyzji oficjalnie podano razem z informacją o rezygnacji z kontrowersyjnego systemu kart obecnego wówczas w Paladins.

(…) Uważamy, że rzeczy, które są niezbędne, aby uczynić Paladins: Battlegrounds wielkim i niesamowitym, stoją w konflikcie z rzeczami, które sprawiają, że oryginalne Paladins, które wszyscy znamy i kochamy, jest świetne. W tej chwili jesteśmy w miejscu, w którym zmiany, które musimy wprowadzić w jednym z trybów, są w konflikcie z tym, czego potrzebuje drugi tryb.

Uważamy, że posiadanie oddzielnych zespołów koncentrujących się na oddzielnych grach przyniesie lepszy rezultat.

Słowa HiRezChrisa odnośnie rezygnacji z Battlegrounds (klik)

Niedługo potem pojawiły się pierwsze informacje odnośnie tego, jak będzie się prezentować nowy tytuł oraz jakie zmiany otrzyma rozgrywka (zobacz: Jakie zmiany czekają Battlegrounds?). Gra zyskała nowy tytuł – Realm Royale i przeszła szereg aktualizacji. Od dzisiaj (5 czerwca) jest dostępna na Steam. Aktualnie znajduje się w alphie.

Realm Royale we wczesnym dostępie na Steam

Pozostań przy życiu w Realm Royale! Wybierz klasę, zbierz broń i potężne umiejętności i stwórz swojego Czempiona. Przemierz mapę na swoim wiernym rumaku i stwórz legendarne wyposażenie. Czy uda ci się przetrwać w 100-osobowej bitwie battle royale?

Wybierz jedną z pięciu klas przed meczem – każda z nich zaoferuje ci wachlarz umiejętności. Zostań wojownikiem, wypij magiczną miksturę i rzuć się w wir walki. Wznieś się w powietrze, wykorzystując moc maga, i zasyp wrogów ognistymi kulami. Łowca pozwoli ci na strzały łukiem – to od twojej celności może zależeć przebieg rozgrywki. Wieżyczki i tarcze to ulubione rozwiązanie inżyniera. A zabójca woli skradanie się po dachach i pozbycie się wrogów szybkimi atakami.

Link do Steam


Jeśli jesteście ciekawi szczegółów odnośnie tego, jak wygląda rozgrywka w Realm Royale, możecie obejrzeć filmik Rayndaya – jednego z pracowników Hi-Rez Studios.

Jeżeli chcecie być na bieżąco z informacjami o grze, możecie śledzić Twittera Realm Royale.