Paladins r.

Zapowiedź nowego systemu kart w Paladins i inne nowości w OB67

Oficjalnie zapowiedziano patch Open Beta 67, wraz z którym nadejdzie nowy system kart. Konkurs na najbrzydszy fanart został rozstrzygnięty, Pip otrzyma nowego skina, a Fernando odzyska twarz na swoim portrecie. Oprócz tego ujawniono także, co czeka nas w OB68.

Nadchodzący system kart

Tworzenie talii powróci do systemu opartego na punktach, w którym gracze będą mogli rozdzielić 15 punktów na pięć wybranych przez siebie kart. Każda karta bohatera będzie mieć 5 poziomów (ranks) do wyboru.

Wszystkie karty będą dostępne dla wszystkich championów; nie będzie już systemu opierającego się na zbieraniu duplikatów. W chestach nie znajdziemy już także nagród w postaci kart.

Karty Legendarne teraz będą nazywać się Talentami (Talents). Każdy bohater będzie posiadać 4 Talenty. Bazowy Talent będzie dostępny za darmo na wszystkich postaciach – pozostałe 3 z nich będzie można odblokować poprzez nabijanie mistrzostwa na danym championie.

Zmniejszono ilość EXP-a wymaganego do osiągnięcia poziomów mistrzostwa na danym bohaterze, więc zdobywanie na nich leveli będzie teraz łatwiejsze.

Jeśli chodzi o wynagrodzenie graczom nabitych przez nich duplikatów kart po patchu OB64, twórcy chcą zwrócić im 1:1 wartość golda oraz punktów VIP za każdy zdobyty przez gracza duplikat karty oraz za każdą zdobytą skrzynię bohatera. Deweloperzy zaznaczyli, że zapowiadają się spore zwroty punktów VIP – szczegóły podamy w opisie patcha Open Beta 67.

W związku z tym, że teraz nie będzie już grindowania poziomów kart, wzrosną ceny skinów oraz bohaterów za golda.

Brak podziału na system Bound i Unbound względem kart spowoduje również, że teraz podział kolejek gier, do których można dołączać, będzie bardziej przejrzysty i prostszy.

Skiny

Arctic Pip

Jotunn Terminus i Infiltrator Strix

 

Jak już pisaliśmy, gracze, którzy kupili zestawy z Infiltratorem Strixem i Jotunn Terminusem, otrzymają zwrot w postaci kryształów (oprócz wartości skina). Obie skórki będą teraz dostępne w Diamond Chest.

W Sklepie VIP w rotacji w tym patchu dostępne będą skiny Steampunk Androxus i Steampunk Torvald.

Ostatnia szansa na zdobycie
Realm Pack i VIP Pack

Przypominamy, że zestawy Realm Pack i VIP Pack z gry znikną wraz z wejściem patcha OB67. Stanie się to 7 marca (na PC).

Spraye z “beznadziejnymi fanartami”

Kilka dni temu ogłoszono Konkurs na najbrzydszy fanart z Paladins. Jeżeli nie wiecie, o co chodzi z ideą owego konkursu i stworzeniem sprayów z tych rysunków – artykuł z linka powinien Wam to rozjaśnić.

W ciągu 24 godzin otrzymano ponad 1000 zgłoszeń – po głosowaniu wyłoniono 4 zwycięzców. Spraye będą dostępne do nabycia w zestawie.

Inne zmiany

  • Od teraz wspierający będą otrzymywać kredyty za eliminacje, jeśli wroga zabije sojusznik, którego leczyliśmy.
  • Na portrecie Fernando ponownie będzie widać jego twarz.
  • Robienie questów powinno teraz być prostsze – zmniejszy się ilość wymaganych gier, aby ukończyć niektóre z nich.

Zapowiedź OB68

Open Beta 68 ma być bardzo dużym patchem. HiRezChris użył nawet porównania, że OB68 będzie jak dwie aktualizacje w jednej.

Możemy spodziewać się w nim rozpoczęcia drugiego sezonu rankedów oraz dużego eventu (Asiatic Event), wraz z którym zostanie dodana nowa mapa, skiny z azjatyckimi motywami, nowy tryb gry oraz zadania.

Wciąż nie wiadomo, kiedy dokładnie do gry wejdzie Khan, czyli nadchodzący front liner, ale możliwe, że to także będzie w OB68.