Paladins r.

Wybierz nowy skin do Seris!

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o głosowaniu na nowy skin do Paladins. Ogłoszono już wyniki, a teraz Hi-Rez prezentuje nam szkice nowych skórek. Zagłosujcie na ten, który podoba się Wam najbardziej.

Pamiętacie nasz wpis na temat Paladins Community Skin Project? Głosowanie zakończyło się, a wygrała je Seris. Podczas podglądu patcha OB52, tak jak już wcześniej było zapowiedziane, Hi-Rez zaprezentował społeczności 4 koncepty nowych skórek do zwycięskiej bohaterki, które możecie zobaczyć poniżej. Teraz przyszedł czas na drugi etap – głosowanie na ten projekt, który podoba się Wam najbardziej.

Wybierz nowy skin do Seris!

seris
Zobacz większy rozmiar: klik.

Zagłosować możecie tutaj. Głosowanie trwa do 16 czerwca (piątek).

Wyniki głosowania oraz skończony koncept skórki ujawnimy na konwencie Dreamhack Valencia! Przygotujcie się na zobaczenie ukończonego projektu, który wybierze społeczność.

Po Dreamhack nasz zespół zacznie pracować nad wdrażaniem konceptu w rzeczywistość. Skórka Społeczności będzie dostępna w ramach specjalnego jesiennego eventu!


Jak podaje Hi-Rez, w głosowaniu na bohatera wzięły udział dziesiątki tysięcy graczy. Nie znamy jego dokładnych wyników, jednak HirezHolt zamieścił na ten temat taki tweet:

“Seris pokonała Torvalda na najwyższym miejscu. Ale nie martwcie się, ma on skórkę we wczesnym rozwoju”.

Jesteście zadowoleni z wyniku, czy wręcz przeciwnie? Na kogo głosowaliście za pierwszym razem? Który skin do Seris najbardziej przypadł Wam do gustu i na jaki zagłosujecie? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

PS. Czy jeden z konceptów czegoś Wam nie przypomina? Bardzo możliwe, że tworząc szkic, Hi-Rez inspirowało się jedną z prac Mike’a Katara, o której pisaliśmy w artykule o skinach.