Paladins r.

Zdecyduj, jaki skin ma wejść do gry!

Chcielibyście dostać skórkę do Waszego ulubionego bohatera, ale nie wiecie, jak przekazać to twórcom gry? Chcecie brać udział w tworzeniu i dodawaniu do Paladins nowego skina? Teraz jest taka możliwość!

Wraz z podglądem patcha Open Beta 51 został ogłoszony Paladins Community Skin Project. Jest to projekt, dzięki któremu społeczność graczy Paladins będzie mogła wziąć udział w tworzeniu i dodawaniu nowego skina do gry. Jak to wygląda?

Paladins Community Skin Project

Paladins Community Skin Project

W Hi-Rez Studios opinie społeczności zawsze były ważną częścią naszej filozofii projektowania. Społeczność pomogła nam zmierzyć się z wieloma problemami, a także podsunęła nam sporą ilość pomysłów. Paladins wciąż się rozwija, ostatnio przekraczając nawet znaczący kamień milowy: mamy już ponad 11 milionów zarejestrowanych graczy! Wydaje nam się, że jest to znakomity czas na ogłoszenie… Paladins Community Skin Project!

Jak to będzie działać?

Paladins Community Skin Project to Wasza szansa na podzielenie się z nami swoimi opiniami i wywarcie realnego wpływu na wygląd specjalnej nowej skórki! Chcemy upewnić się, że tworzymy skórki, które to Wam się podobają, i dla tych championów, którzy to Wam najbardziej przypadli do gustu! Jak będzie to działać?

  • Zagłosujcie tutaj na bohatera, którego nowy skin chcielibyście zobaczyć (głosowanie trwa do piątku, 2 czerwca).
  • Zaprojektujemy i naszkicujemy 4 różne możliwe pomysły skórek dla tego championa.
  • Projekty zostaną zaprezentowane podczas podglądu kolejnego patcha na streamie (9 czerwca o 22:00 CEST).
  • Wtedy zostanie przeprowadzone kolejne głosowanie w celu wyboru skórki, która trafi do gry!

Przedstawienie wybranej skórki nastąpi podczas konwentu DreamHack!

Podczas DreamHack Valencia pokażemy i zaprezentujemy Wam końcowy projekt skórki społeczności! Włącz naszą transmisję (lub wpadnij do hali, w której odbędzie się konwent!), aby zobaczyć końcowy projekt wybrany przez naszą społeczność. Jest to jeszcze jeden z powodów, dla których warto będzie oglądać ogłoszenia i mecze e-sportowe podczas DreamHack!

Po DreamHack nasz zespół zacznie proces przemiany pomysłu w rzeczywistość. Po ukończeniu wszystkich niezbędnych prac, skórka społeczności będzie dostępna jako część specjalnego wydarzenia, które odbędzie się jesienią!

Rozpocznijmy głosowanie! Powiedzcie nam, kto potrzebuje liftingu w postaci nowej skórki – razem stwórzmy coś super!

Zagłosujcie tutaj: http://hrz.io/PldnsSkinProject


Jak Wam się podoba taki pomysł ze strony Hi-Rezu? Na jaką postać będziecie głosować? Podzielcie się swoimi opiniami!