Paladins r.

SplashBrush i jego fanarty

SplashBrush to artysta, który zajmuje się rysowaniem głównie fanartów z gier. Od długiego czasu w jego galerii pojawia się sporo prac z Paladins. I to właśnie te rysunki chcemy Wam dzisiaj pokazać. 

Niedawno zrobiliśmy dla Was wpis na temat fanowskich skórek do Paladins (Paladins: pomysły na nowe skiny cz. 1). Część z nich wykonał SplashBrush, artysta znany ze swoich fanartów z gier, głównie z Paladins i Overwatcha. Był jedną z pierwszych osób, które rysowały sporo prac z Paladins, gdy gra dopiero raczkowała. Jego rysunki pojawiają się często na oficjalnym Twitterze Paladins oraz na wielu innych stronach (w tym często można je spotkać na miniaturach filmów na YouTube).

SplashBrush rysuje także sporo z League of Legends oraz kilku innych tytułów. Skupimy się głównie na Paladins, jednak dla porównania pojawią się też inne fanarty.

Zapraszamy do oglądania.

SplashBrush i jego fanarty

SplashBrush

Jak podobają Wam się powyższe prace? Która najbardziej przypadała Wam do gustu? Dajcie znać o tym w komentarzach.

Jeśli spodobał Wam się styl tego rysownika – pełną galerię prac możecie obejrzeć tutaj: splashbrush.deviantart.com

Może znacie innych ciekawych artystów, którzy w swojej galerii mają prace z Paladins? Możecie napisać o nich w komentarzu, a być może pojawi się wpis na temat ich twórczości.