Paladins r.

Paladins: pomysły na nowe skiny cz. 1

Fani Paladins okazują się być bardzo kreatywni. Warto zwrócić uwagę na ich twórczość, szczególnie że oferują nam ciekawe pomysły na nowe skórki. Zobaczcie sami. Może któryś kiedyś pojawi się w grze?

Na How2Play mamy już jedną bardzo rozbudowaną serię pomysłów na nowe skiny z League of Legends (zobacz najnowszą część: 12 pomysłów na nowe skiny cz. 16). Jak się okazuje, fani Paladins są również bardzo kreatywni i regularnie publikują kolejne fanowskie pomysły na skórki. A te są bardzo zróżnicowane. Mamy skiny walentynkowe, świąteczne, wakacyjne. Nie brakuje konceptów uroczych, jak i tych bardziej mrocznych.

Zapraszamy do nowej serii z Paladins, gdzie będziemy Wam prezentować po kilka ciekawych pomysłów od fanów.

Paladins: pomysły na nowe skiny

1. Walentynkowa Ying

Paladins skiny

Walentynkowa Ying autorstwa ArchsiderPro. Twórca pomysłu postanowił zaprojektować co nieco dla swojej ulubionej bohaterki. Mamy już walentynkową skórkę do Skye, być może w następnym roku pojawi się także Ying (a może wolelibyście inną postać?).

2. Wakacyjne skórki dla Cassie, Ying, Bucka i Bomb Kinga

Paladins skiny

Duża dawka pomysłów na skiny od SplashBrusha. Jak widać, zbliżające się wakacje mogą być doskonałym czasem na wprowadzenie ciekawych skórek. Bomb King jako wielki arbuz? Ratownik Buck? Ying w marynarskim stroju? A może Cassie i jej Zigs jako mewa? Myślimy, że wakacyjna edycja skrzyń z taką zawartością byłaby świetnym pomysłem.

3. Wakacyjna Ying

Kolejne pomysły dla Ying (autorstwa Polkina). Poza typowym “basenowym” skinem, mamy też dwa inne, które również mogłyby całkiem fajnie sprawdzić się w grze. Która z trzech propozycji tego autora podoba Wam się najbardziej?

4. Pirat Barik

Pirat/Kapitan Barik to pomysł autorstwa Elihauna. Bohater wydaje się idealnie pasować do tej roli. Nie mogło zabraknąć drewnianej nogi, jak i opaski na oko. Jak podoba Wam się Barik jako pirat? Zawsze można byłoby ciekawie zaprojektować wygląd jego umiejętności, by jeszcze lepiej oddawały piracki klimat.

5. Dark Skye

Skórka do Skye autorstwa Stanissmi. W przeciwieństwie do uroczych i kolorowych skórek wakacyjnych, ta autorka postanowiła stworzyć nieco mroczniejszy koncept. Pojawiły się komentarze, że taki strój idealnie nadawałby się dla Seris. Jednak być może mroczna Skye nie jest złym pomysłem? Co sądzicie?

6. Marching Band Evie

Nie może zabraknąć również fanowskiej skórki do Evie, która to jest uwielbiana przez wielu graczy Paladins. Powyżej widzicie Marching Band Evie autorstwa Duckui. Niestety nie wiadomo, jak wyglądałaby jej broń (a być może również wygląd jej umiejętności, choćby lodowego bloku).

7. Gargoyle Drogoz

Drogoz jako gargulec? Na taki pomysł wpadł M-Katar, tworząc skórkę Gargoyle Drogoz. Sam koncept wydaje się bardzo ciekawy i po odpowiednim dopracowaniu mógłby pojawić się w grze. Co o tym sądzicie?

8. Cyber Buck

Czas przejść na nieco inną tematykę, dlatego mamy dla Was Cyber Bucka również autorstwa M-Katara. Gdyby taka skórka pojawiła się w grze, zapewne byłaby co najmniej skórką rzadką (a może i epicką?). Dałoby to ciekawą odmianę od strojów, jakie aktualnie mamy do wyboru dla tego bohatera.

Napiszcie, jak podobają Wam się powyższe fanowskie pomysły na nowe skórki. Który najbardziej przypadł Wam do gustu? Jaki powinien pojawić się w grze? Zainwestowalibyście w nie swoje kryształy? Dajcie znać w komentarzach.