Paladins r.

Paladins: pomysły na nowe skiny cz. 8

Fani Paladins okazują się bardzo kreatywni. Warto zwrócić uwagę na ich twórczość, szczególnie że oferują nam ciekawe pomysły na nowe skórki. Zobaczcie sami. Może któryś kiedyś pojawi się w grze?

W dzisiejszym zestawieniu skórek mamy dla Was 4 bohaterki i 4 bohaterów. Znajdziecie trochę mroku, magii, muzyki i nowoczesności. Jeśli lubicie motywy DJ Sony lub Raeve Maeve, interesuje Was strój lekarzy w czasie epidemii dżumy lub podobają Wam się kościane ozdoby, to znajdziecie coś dla siebie. Nie zabraknie odwołania do mitologii irlandzkiej, jak i nawiązań do sanskrytu. Brzmi ciekawie? Zobaczcie sami.

Każdego, kto jeszcze nie widział poprzedniej części serii, zapraszamy tutaj: Pomysły na nowe skiny cz. 7.

Zapraszamy do oglądania.

Paladins: pomysły na nowe skiny

1. Plague Doctor Mal’Damba

Paladins skiny

Kto z Was nie kojarzy tego stroju? Charakterystyczna maska w kształcie dzioba i ubiór tego typu stały się znakiem rozpoznawczym lekarzy w czasie epidemii dżumy. Mal’Damba zdecydowanie na lekarza się nadaje ze względu na to, że niejednego sojusznika uratował od śmierci. Jednak umiejętności, jakimi włada, mogą być również zabójcze. Idealne połączenie charakteru bohatera w uroczym obrazku autorstwa SkrubLawd.

2. Queen of Akasa Lian

Lian to postać, która swoją urodą i charakterem podbiła niejedno serce. Dlatego też jeden z fanów postanowił stworzyć skórkę, gdzie bohaterka jest królową. I to na swój sposób wyjątkową, ponieważ “akasa” w sanskrycie oznacza niebo (co też tłumaczy autor – Pande Wiratama – pod swoją pracą). Co sądzicie o takiej wersji Lian? Czy skórka Queen of Akasa do niej pasuje?

3. Hotline Ying

Nowoczesna Ying latająca po macie ze smartphone’em zamiast tradycyjnego zwierciadła? Według HiRezEnabuns to byłby ciekawy pomysł.  Nie mogło obyć się również bez całkowitej zmiany stroju bohaterki – zresztą sami widzicie. Gdyby nie fryzura, to trudno byłoby ją poznać. Jak Wam się podoba?

4. Clover Queen Maeve

Jeśli wierzycie, że czterolistna koniczyna przynosi szczęście, to na pewno zainteresowałby Was ten skin do Maeve. Skórkę zaprojektowała Altato, dodając 3 wersje kolorystyczne włosów bohaterki oraz przedstawiając efekt jej skoku – tęcza pojawiająca się za plecami. Czy na końcu tej tęczy również znajduje się garnek złota?

5. Necro Androxus

Necro Androxus autorstwa Satoshi Waku‏. Jak może pamiętacie, pokazywaliśmy Wam również Lexa z tej serii (Paladins: pomysły na nowe skiny cz. 4). Motyw śmierci, czy po prostu kościane ozdoby, podobają się wielu graczom, więc może byłaby to ciekawa seria, gdyby wprowadzono ją do Paladins?

6. Techno Torvald

Raeve Maeve to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych skinów w grze. Abenbag postanowił zaszaleć i stworzyć skórkę do Torvalda również w motywie muzycznym. I choć początkowo pomysł wydaje się dziwny, to po krótkim zastanowieniu dochodzi się do wniosku, że taki skin mógłby być ciekawy. Interesujące efekty graficzne i zupełnie nowa muzyka? Czemu nie.

7. Witchy White Rabbit Evie

Fani Evie od zawsze uwielbiali przedstawiać ją jako czarodziejkę czy magika. W tym wydaniu zamiast lodowej wiedźmy mamy białego królika. Ciekawe, jak wyglądałaby jej broń oraz w co przemieniałaby się zamiast lodowego bloku. Może macie jakieś pomysły? Autorką pomysłu jest Souzouinc.

8. Darth Jenos

Na koniec jeden z najnowszych pomysłów od znanego Wam dobrze M-Katara. Tym razem będzie to Darth Jenos, który z jasnego, czystego i niemal niebiańskiego, staje się o wiele mroczniejszy. Czy taki wizerunek do niego pasuje? Chcielibyście takiego skina w grze?


Napiszcie, jak podobają Wam się powyższe fanowskie pomysły na nowe skórki. Który najbardziej przypadł Wam do gustu? Jaki powinien pojawić się w grze? Zainwestowalibyście w nie swoje kryształy? Dajcie znać w komentarzach.