Paladins r.

Paladins: pomysły na nowe skiny cz. 4

Fani Paladins okazują się być bardzo kreatywni. Warto zwrócić uwagę na ich twórczość, szczególnie że oferują nam ciekawe pomysły na nowe skórki. Zobaczcie sami. Może któryś kiedyś pojawi się w grze?

Od ostatniego wpisu z serii pomysłów na nowe skiny do Paladins minęły ponad 2 tygodnie, więc najwyższy czas pokazać Wam zbiór kolejnych fanowskich projektów. Gracze coraz więcej rysują ulubionych bohaterów, więc konceptów przybywa z każdym dniem. Nie braknie również fanartów z najnowszymi postaciami – dziś pokażemy Wam dwie skórki do Zhina.

Zapraszamy również do przejrzenia poprzedniej części serii, jeśli jeszcze jej nie widzieliście: Paladins: pomysły na nowe skiny cz. 3.

Miłego oglądania.

Paladins: pomysły na nowe skiny

1. PiratessaPaladins skiny

Pisaliśmy dla Was kiedyś o Piracie Bariku (Paladins: pomysły na nowe skiny cz. 1). Dziś mamy dla Was kolejną piratkę. Tym razem jest to Kinessa autorstwa M-Katara (już dobrze znanego czytelnikom tej serii). Trzeba przyznać, że autor ma ogromny zasób pomysłów, a ich wykonanie jest zawsze staranne. Tak też jest w tym przypadku – Piratessa prezentuje się bardzo ładnie i widać, że projekt jest przemyślany.

2. Grov Moss

Grover jest drzewcem i raczej nikogo ta informacja nie powinna zaskoczyć. M-Katar uznał jednak, że w żaden sposób nie przeszkadza to w tym, by Grover został artystą. Dlatego też zastąpił jego śmiercionośny topór pędzlem. Sami widzicie, że pomysł jest parodią, jednak nikt nie powiedział, że fanowskie skórki nie mogą być tworzone z przymrużeniem oka.

3. Akai Oni Zhin

Zhin ledwo co trafił do grona bohaterów Paladins, a już doczekał się fanowskich pomysłów na skiny. Powyższy Akai Oni Zhin to rysunek autorstwa Satoshiego Waku.‏ Wielu osobom zapewne skojarzy się on z serią skórek Blood Moon przez charakterystyczną demoniczną maskę. Sam pomysł do bohatera pasuje i być może kiedyś zostanie wykorzystany przez Hi-Rez.

4. Sci-fi Zhin

Jak wspomnieliśmy wyżej, Zhin dość szybko dostał sporo fanowskich pomysłów na skórki. Oto kolejny przykład, tym razem o kompletnie innej tematyce, ponieważ w klimacie science fiction. Sci-fi Zhin to pomysł autorstwa Kranella. Po dodaniu ciekawego wyglądu umiejętności taka skórka zainteresowałaby niejednego fana tego bohatera.

5. NecroLex

Satoshi Waku‏ zaprojektował również fanowską skórkę do Lexa. NecroLex w niewielkim stopniu przypomina oryginalnego bohatera i pewnie sporo osób mogłaby go pomylić np. z Androxusem (gdyby narysowano Lexa w innej pozie). Skórka zmienia naprawdę dużo i zapewne dodano by w niej odpowiednio stylizowany głos bohatera. Jak Wam się podoba Lex w takim wydaniu?

6. Dark Elf Ying

Prosty pomysł na skórkę do Ying, w dużej mierze opierający się na zmianie kolorów – ciemniejsza skóra oraz całkiem białe włosy. Dark Elf Ying to projekt Xenosnake. Skórek opierających się głównie o zmianę kolorystyki mamy sporo, jednak bardzo możliwe, że komuś właśnie taka Ying przypadłaby do gustu.

7. Skye

Pamiętacie Galerię prac: Nanashiby? Autorka poza ciekawymi fanartami z Paladins wymyśla też swoje skórki, które mogłyby pojawić się kiedyś w grze. Powyżej fanowska koncepcja skina do Skye. Jeśli lubicie nią grać, w tym wydaniu moglibyście zabijać przeciwników w eleganckim stylu. Jak podoba Wam się taka Skye? Dajcie znać.

8. Ying

Kolejna fanowska propozycja od Nanashiby. Tym razem do jej ukochanej bohaterki, czyli Ying. Skórka prosta, ponieważ cały strój składa się tylko z jednego koloru. Prosty, co nie oznacza, że jest nudny. Po odpowiednim dopracowaniu i dodaniu ciekawego wyglądu zwierciadła, taka skórka mogłaby się prezentować naprawdę ładnie.

Napiszcie, jak podobają Wam się powyższe fanowskie pomysły na nowe skórki. Który najbardziej przypadł Wam do gustu? Jaki powinien pojawić się w grze? Zainwestowalibyście w nie swoje kryształy? Dajcie znać w komentarzach.