Paladins r.

Paladins: pomysły na nowe skiny cz. 7

Fani Paladins okazują się bardzo kreatywni. Warto zwrócić uwagę na ich twórczość, szczególnie że oferują nam ciekawe pomysły na nowe skórki. Zobaczcie sami. Może któryś kiedyś pojawi się w grze?

Czas na kolejne zestawienie ciekawych pomysłów na skórki prosto od fanów Paladins. Dzisiaj będzie co nieco związane z Halloween – odkąd Hi-Rez przedstawiło nam najnowsze dodatki związane z tym dniem, wielu graczy postanowiło stworzyć własne koncepty (które za chwilę zobaczycie). To jednak nie wszystko, dlatego nie rezygnujcie, jeśli nie lubicie Halloween. Na liście znajdzie się coś uroczego, jak i mrocznego.

Każdego, kto jeszcze nie widział poprzedniej części serii, zapraszamy tutaj: Pomysły na nowe skiny cz. 6.

Zapraszamy do oglądania.

Paladins: pomysły na nowe skiny

1. Young Jenos

Paladins skiny

Młody Jenos to pomysł autorstwa Subhajit Mirbara. Twórca chciał pokazać, jak wyobraża sobie przeszłość tego bohatera. W tej wersji Jenos po odkryciu swojej mocy związanej z gwiazdami wytworzył własną broń, która pomagała mu w nauce nowych umiejętności. Jak podoba Wam się Jenos w takim wydaniu?

2. Demon Inara

Niedawno w grze pojawił się skin Infernal Seris, którego wybrali gracze w oficjalnym głosowaniu. Mat Kolbeck postanowił stworzyć kolejny, tym razem fanowski koncept kolejnej skórki nawiązującej do demonów i piekła. Padło na Inarę i zobaczyć ją możemy w zupełnie odmienionej wersji. Spokojny wyraz twarzy i kwiat we włosach wymieniono na rogi i dużo groźniejszą minę. Ciekawe, jak wyglądałaby jej kamienna ściana, być może spływałaby po niej lawa?

3. Nurse Ying

Skórka wymyślona i narysowana przez dziewczynę jednego z użytkowników Reddita – Cliktiika. Pomysł najprawdopodobniej miał pokazać bohaterkę w jak najbardziej uroczej wersji, jednak w jakimś stopniu również odnosić się do jej roli w grze. Z kim kojarzy nam się postać, która przede wszystkim leczy? Zapewne z medykiem lub pielęgniarką. Jednak nie zapominajmy, że Ying również może zadać spore obrażenia – może nawiązuje do tego ogromna strzykawka na jej plecach.

4. Darth Zhin

Aby nieco przełamać poprzedni nadmiar słodyczy, teraz mamy dla Was coś w zupełnie innym klimacie – Darth Zhin. Jak w każdej części tej serii, nie mogło zabraknąć projektu M-Katara. W tej wersji Zhin prawie wcale nie przypomina oryginału i pewnie sporo osób musiałoby chwilę zastanowić się, co to za postać. A Wam jak się podoba?

5. Bewitching Cassie

W tym roku twórcy Paladins solidnie przygotowali się do Halloween, dając nam sporo dodatków związanych z tym dniem. Zainspirowało to fanów do stworzenia halloweenowych wersji również innych postaci, np. Cassie (autorstwa S T A N I S). Córka łowcy przemienia się tutaj w wiedźmę noszącą charakterystyczny strój. Raczej nie miałaby miotły, jednak możliwe, że jej broń zostałaby ciekawie zmodyfikowana.

6. Teslapunk Grohk

Wielu graczy skarży się, że Grohk to postać zapomniana przez twórców i zapewne nie doczeka się skórki aż do reworku. Skyrilla postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i stworzył pomysł na nową skórkę dla wspomnianego bohatera. Postarał się, ponieważ nie tylko przedstawił Grohka z obu stron, ale również zaprojektował wygląd totemu i dodał 4 różne wersje głowy. Która podoba Wam się najbardziej?

7. Bewitching Maeve

Jak wspomnieliśmy wcześniej, z okazji Halloween sporo fanów postanowiło narysować własne pomysły na skórki. Była już Wiedźma Cassie, czas na Maeve. Skin to pomysł stworzony przez Alexis Pflaum. Poza typowym dla wiedźmy strojem i magiczną miotłą nie mogło zabraknąć nawiązań do kotów, z którymi Maeve jest od zawsze kojarzona.

8. Casual Lian

W poprzedniej części pokazywaliśmy Wam m.in. Casual Maeve. Dziś przyszedł czas na kolejną bohaterkę w tym stylu. Szlachetnie urodzona Lian przedstawiona w codziennym stroju to dość nietypowy widok i być może właśnie taki skin zainteresowałby część jej fanów. Autorką skórki jest Margarita Sweety, a jej rysunek wrzucił na Reddita jeden z jego użytkowników (klik).


Napiszcie, jak podobają Wam się powyższe fanowskie pomysły na nowe skórki. Który najbardziej przypadł Wam do gustu? Jaki powinien pojawić się w grze? Zainwestowalibyście w nie swoje kryształy? Dajcie znać w komentarzach.