Paladins r.

Paladins: pomysły na nowe skiny cz. 3

Fani Paladins okazują się być bardzo kreatywni. Warto zwrócić uwagę na ich twórczość, szczególnie że oferują nam ciekawe pomysły na nowe skórki. Zobaczcie sami. Może któryś kiedyś pojawi się w grze?

Dziś mamy dla Was kolejną część z serii Pomysłów na nowe skiny z Paladins. To już trzeci artykuł o tej tematyce, więc jeśli jeszcze nie widzieliście poprzednich, możecie znaleźć je tutaj: Pomysły na nowe skiny cz. 1Pomysły na nowe skiny cz. 2. Trudno określić, co będzie przeważało w dzisiejszym wpisie. Będą skiny nawiązujące do magicznych sztuczek, sztuk walki czy baśni.

Oczywiście jak pod każdym wpisem, możecie dawać swoje propozycje fanowskich skórek lub podawać postacie, do których chcielibyście zobaczyć jakiś koncept skina. Pomysłów jest dużo, nowych wciąż przybywa, a fandom Paladins rozrasta się z każdym dniem. Sami twórcy gry czasem odpisują na tego typu obrazki, o czym nawet dzisiaj się przekonacie.

Zapraszamy do oglądania.

Paladins: pomysły na nowe skiny

1. Kunoichi Skye

Skin do Skye autorstwa M-Katara. “Kunoichi to określenie kobiety ninja znającej sztukę walki ninjutsu. Specjalizowały się one w atakach z zaskoczenia z małej odległości“. Po takim opisie można przyznać, że pomysł na skórkę bardzo pasuje do postaci. Podoba Wam się Skye w takiej wersji?

2. Magician Ying

Paladins skiny

Ying jako magik autorstwa jcmoore01. Poza oczywistą zmianą stroju, zauważyć możemy, że jej lusterko zostało zastąpione kapeluszem. HirezPixieKittie zachwyciła się pomysłem na tyle, że skomentowała go: “Zrobiłabym taki cosplay! O mój Boże”. A Wam jak się podoba taka Ying?

3. Mecha-Koa 01

Kolejny projekt skórki od znanego już Wam M-Katara. Skiny z serii Mecha występują w wielu grach i na pewno je kojarzycie. Być może dobrym pomysłem byłoby wprowadzenie więcej takich klimatów również w Paladins. Co sądzicie o skórce Mecha-Koa? Może miałby on stylizowany efekt tarczy oraz zmieniony robotyczny głos? Dajcie znać, czy kupilibyście takiego skina.

4. Red Riding Hood Seris

Czerwony Kapturek Seris autorstwa Santeliz_angel. Tak jak u Magika Ying bronią był kapelusz, tutaj Seris walczyć będzie z koszykiem w dłoni. Oczywiście sam pomysł do bohaterki pasuje – jak wszyscy wiemy, Seris w oryginale także nosi “kapturek”. Nie wiadomo, czy projekt przeszedłby do gry w takiej wersji, ale po małych zmianach na pewno byłaby to ciekawa propozycja dla fanów tej bohaterki.

5. Space Guardian Lex

Jeśli lubicie motywy science fiction oraz gracie Lexem, to możliwe, że spodoba Wam się pomysł autorstwa Mobera. Jak sądzicie, w jaki sposób mógłby brzmieć pakiet mowy dołączony do takiego skina? Podoba Wam się Ręka Sprawiedliwości w takim wydaniu?

6. Magician Evie

Paladins skiny

Kolejny magik w dzisiejszym zestawieniu. Tym razem Evie autorstwa M-Katara. Sama Evie na magika się bez wątpienia nadaje – potrafi pojawiać się i znikać w mgnieniu oka, latać na miotle, zmieniać w bryłę lodu… Z takim skinem moglibyście oczarować swoich przeciwników.

7. Pip

Skórka do Pipa autorstwa Stanissmi. Co prawda autorka nie podała nazwy konceptu, ale po niedawnym wyjściu nowego skina do Cassie można by powiedzieć, że powyższy rysunek trochę pasuje do koncepcji Blood Moon. Co sądzicie o takim pomyśle? Czy Pip w nieco mroczniejszej wersji przypadłby Wam do gustu?

8. Winter Skye

Co prawda do Bożego Narodzenia jeszcze daleko, ale nie przeszkadza to w pokazaniu pomysłu na zimowego skina dla Skye. Autor – Polkin – przedstawił bohaterkę w stroju nawiązującym do Mikołaja, jednak nie zapomniał o tym, by podkreślić jej figurę (i tak gracze Paladins wiedzą, jak wyglądają wszystkie stroje Skye w grze).

Napiszcie, jak podobają Wam się powyższe fanowskie pomysły na nowe skórki. Który najbardziej przypadł Wam do gustu? Jaki powinien pojawić się w grze? Zainwestowalibyście w nie swoje kryształy? Dajcie znać w komentarzach.