Paladins r.

Galeria prac: Trauma-a

Czas na kolejną galerię prac z Paladins. Tym razem rysownik o pseudonimie Trauma-a. Wśród jego prac, poza typowymi fanartami, znajdziecie również komiksy.

Dzisiejszą galerię poświęcimy rysownikowi, który w internecie znany jest jako Trauma-a. Rysuje głownie fanarty związane z Paladins, jednak to nie jest jedyna tematyka jego prac.

Trauma-a pochodzi z Indonezji i nazywa się Nirvana (choć jak napisał, znajomi zwracają się do niego Nii). Lubi dobre filmy oraz gry z gatunku RPG i podgatunku MOBA. Ulubionymi tytułami są Paladins i Dota 2. Na swoim profilu przyznał również, że jest fanem yuri.

W galerii Traumy znajdziecie wiele rysunków wyśmiewających pewne zachowania graczy czy też relacje pomiędzy bohaterami. Zobaczyć tam można m.in. śmianie się z Pipa flankera czy nieszczęśliwe życie miłosne Fernando. Nie zabraknie przeróbek różnych memów m.in. z JoJo’s Bizarre Adventure.

Traume śledzić możecie na Twitterze, Instagramie czy Deviantart.com.

Zapraszamy do oglądania.

Galeria prac: Trauma-a

Trauma-a

Trauma-a

Napiszcie, jak podobają Wam się powyższe prace. Przypadła Wam do gustu kreska tego autora? Co sądzicie o jego komiksach? Dajcie znać w komentarzach.