r.

Team G2.Kinguin rozszerza się o Overwatch!

G2.Kinguin na łamach swojej oficjalnej strony ogłosił, że rozszerza działalność e-sportową o najnowszy tytuł Blizzarda, jakim jest Overwatch. Czy ta informacja rozbudzi wyobraźnię niezdecydowanych, aby sięgnęli po ten tytuł?

League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive czy Heroes of the Storm to tylko niektóre tytuły, jakimi zajmuje się Team G2.Kinguin w e-sporcie. Gamers2 posiada w swoim składzie polskich graczy (jak Łukasz “Leofromkorea” Mirek czy Piotr “Nicker” Muzolf), którzy wraz ze swoimi kolegami rozgrywają ekscytujące mecze w Heroes of the Storm!

Screen-Shot-2015-11-26-at-17.00.20

Nadszedł czas dla Team G2.Kinguin, aby wziął pod swoje skrzydła nową grę ze stajni Blizzarda. Mowa tu o Overwatch, który ich zdaniem ma wielki potencjał zaistnieć w wielkim stylu w e-sporcie. Do szeregów Games2 dołączyli:

  • Hugo “Flippy” Perhirin
  • Seb “Numlocked” Barton
  • Stefan “schocky” Berends
  • Michael “Mike” Adams
  • Théo “Tek” Guillebaud
  • Jean-Louis “KnOxXx” Boyer

Są to gracze, którzy zdobyli wspaniałe osiągnięcia na scenie Team Fortess 2, zarówno online, jak i offline. Menadżerem, jak i rezerwowym graczem został Michael “Mitsy” Debus.

lothar

Jakub “Lothar” Szygulski, Dyrektor Gamingu, wydał następujące oświadczenie o ekspansji do Overwatch:

Jako zapalony gracz i weteran gier FPS (i wielki fan Blizzarda), byłem bardzo podekscytowany, kiedy Overwatch został ogłoszony. Połączenie dwóch gatunków FPS i MOBA sprawi, że gra będzie wyjątkowa na całej scenie e-sportu, więc naturalne dla mnie było to, aby szukać wykwalifikowanych i ambitnych zawodników, którzy będą reprezentować nasze barwy i wartości. Jestem bardzo dumny, że G2 jest jednym z pierwszych klubów, który posiada zespół do gry w Overwatch, którego już jestem wielkim fanem. Nie możemy się już doczekać, aby móc walczyć na turniejach, które pojawią się w przyszłości. Zapamiętajcie moje słowa: G2 będzie najlepsze! Proszę powitać Nasz nowy zespół!

Stefan “schocky” Berends podzielił się swoimi przemyśleniami odnośnie dołączenia do grupy G2 i tego, jakie ma oczekiwania wobec Overwatch:

Jesteśmy wszyscy bardzo podekscytowany faktem, że dano nam możliwość pracy z G2. Każdy członek naszego zespołu przyniósł ze sobą bogate doświadczenie, które zaowocuje w Overwatch oraz w pełnym wsparciu G2 i ciężko pracującego dla e-sportowej sceny Blizzarda. Jesteśmy bardzo ciekawi, co przyniesie przyszłość.

Zobaczcie, kim są nowi zawodnicy G2.Kinguin

slack-imgs.com-2
A co Wy sądzicie o nowym zespole Team G2.Kinguin? Czy oczekujecie prężnie rozwijającej się e-sportowej sceny Overwatch? Podzielcie się z nami swoimi spostrzeżeniami!

encyklopediaoverwatch