Overwatch League All-Access Pass: zdobądź dodatkowe przedmioty w OW i oglądaj na Twitchu bez reklam

[Kliknij, aby przejść na Tuberia.pl] W ramach współpracy Blizzarda z Twitchem powstała nowa przepustka premium zwana Overwatch League All-Access Pass. Dzięki niej w niższej cenie załapiecie się na takie różności jak skiny, emotki czy brak reklam na Twitchu.

Supporty będą wołać o pomoc

Ochrona bohaterów wsparcia to jedno z ważniejszych i w zasadzie dość trudnych zadań. Szczególnie jest to problematyczne gdy gracze mało korzystają z voice chatu, albo w ogniu walki nie mogą dokładnie ogarnąć co się dzieje wokół. Na szczęście ma to się zmienić w przyszłości, dzięki prostemu zabiegowi, który notabene występuje aktualnie w grze.

Poradnik: Doomfist – jak siać zagładę przy pomocy pięści?

Pięść Zagłady to postać, którą w grze ujrzycie najrzadziej. To nie żart, jego pick rate ledwo oscyluje w granicach 5% i to we wszystkich dywizjach. Ja jednak go pokochałem i wbrew wszystkim uważam, że jest to jedna z najsilniejszych postaci w grze! Skąd taki pomysł i na czym polega jego potęga? Trzymajcie się mocno, bo przed Wami kompleksowy poradnik, dzięki któremu staniecie się Top 1! Gorąco zapraszam.