Overwatch r.

Bohaterowie Overwatcha jako Torbjorn

Jeden z zatwardziałych fanów Overwatcha postanowił wykorzystać swoje zdolności artystyczne, aby odtworzyć każdego bohatera z gry jako Torbjorn... A ja chyba nie będę mógł dzisiaj zasnąć...

Tak, dobrze przeczytaliście, a ja nie popełniłem nigdzie literówki. Przez ostatnie dwa miesiące jeden z użytkowników Reddita Drewhead118 postanowił zmieszać DNA postaci z gry z DNA Torbjorna. Rezultat jest naprawdę zaskakujący i w pewnym sensie straszny. Poniżej możecie obejrzeć jego najnowsze dzieła:

“Design postaci Blizzarda jest bardzo dobry, ale nawet Michał Anioł od czasu do czasu akceptował pomocną dłoń” – napisał autor w jednym ze swoich najnowszych postów.

Na chwilę obecną Drewhead118 “ulepszył” design danych postaci: Orisa, Reinhardt, Symmetra, Widowmaker, Sombra, Tracer, Mercy, Junkrat, Roadhog oraz D.Va. Sam autor twierdzi, że najtrudniej jest zmienić te postacie, które odkłada najbardziej na później ze względu na ich design mało nadający się na przerobienie, czyli Winston Genji, Orisa i tym podobni.

Autor poświęcił wiele godzin w przeciągu tych dwóch miesięcy, aby udoskonalić bohaterów gry i jak sam twierdzi, nie wie, czemu to robi. “Nie mogę Wam dokładnie powiedzieć, czemu to robię […]. Po prostu pewnego dnia pomysł wszedł mi do głowy i postanowiłem go zrealizować”.

Trzeba przyznać, że nawet sam Michał Anioł byłby pod wrażeniem…

A Wy jakiego herosa chcielibyście zobaczyć w tej “ciekawej” wersji?