League of Legends r.

Zapowiedź nowej bohaterki: Lillii lub eventu Spirit Blossom w Legends of Runeterra?

Gracze zauważyli tajemniczy element w Legends of Runeterra...

Zobacz też:

Przecieki i przypuszczenia:

Jeden z graczy podczas przygotowywania się do gry w Legends of Runeterra zauważył nietypowy element. Po wybraniu talii złożonej z Ionii i Shadow Isles w tle wyświetliła się grafika przedstawiająca Noxus, a na niej różowo-niebieska mgła.

Screen z Legends of Runeterra od gracza ImSadlyAlive.

Oficjalna grafika przedstawiająca Noxus.

Prawdopodobnie jest to zapowiedź wydarzenia Spirit Blossom również w LoR-ze – co wiemy z wczorajszego Anime Expo, na którym pojawiły się elementy klienta LoR-a z widocznymi ikonami tej tematyki:

Różowa mgła w Noxusie?

Uwaga! Poniższe informacje to hipotezy graczy, a nie oficjalne wiadomości. Mogą nie być zgodne z rzeczywistością!

Zastanawiająca jest jednak kolorystyka mgły, która odpowiada kolorystyce rzekomego splash arta Lillii z wczorajszego wycieku (zobacz: Wyciek całego splash arta Lillii?!).

Splash art Lillii według pierwszego wycieku.

Splash art Lillii według drugiego wycieku (niestety w gorszej jakości).

Niektórzy wysuwają przypuszczenia, jakoby charakterystyczna różowo-niebieska mgła była tak naprawdę duszami zmarłych. Jeśli pójść tym tropem – dlaczego dusze miałyby się pojawić w Noxusie?

Warto tutaj przypomnieć naszą teorię na temat nadchodzącego letniego wydarzenia (zobacz: Lillia – Strażniczka, Yone – Zbieracz? Najbliższy event inspirowany świętem z Ionii? Teorie spiskowe): być może podczas Spirit Blossom Festival po raz pierwszy od inwazji Noxusu na Ionię powróciły kwiaty ducha z duszami przodków. Podczas najazdu zmarli nie tylko Ioniańczycy, ale też Noxianie – ich dusze mogłyby więc wrócić do Noxusu, co wyjaśniałoby różowo-niebieską mgłę na jego tle…

Lillia – Greenglade Caretaker?

Uwaga! Poniższe informacje to hipotezy graczy, a nie oficjalne wiadomości. Mogą nie być zgodne z rzeczywistością!

W tym miejscu warto też przypomnieć jedno z pierwszych podejrzeń graczy na temat Lillii: niektórzy przypuszczają, że Lillia to bohatera znana już z jednej z kart Legends of Runeterra: Greenglade Caretaker.

Karta Greenglade Caretaker przypisana jest do Ionii.

Pełny splash art karty.

Rzeczywiście postać z karty może przypominać cechy, które podejrzewano u Lillii: hybryda człowieka i zwierzęcia kopytnego, ioniańskie pochodzenie.