League of Legends r.

Wizytówka Setta: według tureckiego pracownika wsparcia Riotu zawiera darmowego bohatera. Uwaga na opóźnienia w zdobywaniu wizytówki!

Wizytówka Setta to ostatnio wyjątkowo głośny temat - w końcu już dawno żadna postać nie dostała podobnej zapowiedzi. Mamy kolejne wskazówki na temat tego, co może zawierać!

Artykuł powiązany:

Zobacz też:

Co zawiera wizytówka Setta?

Jeden z graczy twierdził, że wizytówka zapewnia zniżkę na wszystkie zestawy z Settem (zniżkę na zestaw bohatera ze skórką i ramką oraz zniżkę na zestaw z chromami). Informacje te są jednak dementowane przez jednego z pracowników wsparcia Riotu (pamiętajmy jednak, że to pracownik Wsparcia, a nie bezpośredni pracownik Riotu zajmujący się grą – jego wypowiedzi nie można traktować oficjalnie).

Turecki hextechnician zdradził, że wizytówka tak naprawdę zawiera darmowego bohatera. Oznacza to, że gracze, którzy ją zdobędą, będą mogli zaoszczędzić 7800 NE.

Poinformował również, że obecnie mogą występować pewne opóźnienia w przyznawaniu wizytówki. Nawet jeśli zdobędziecie 10 pierwszych krwi, wizytówka może pojawić się na Waszym koncie dopiero po jakimś czasie.

Jak zdobyć wizytówkę Setta?

Należy uzbierać 10 punktów w trybie PvP. Punkty otrzymujemy za zdobycie pierwszej krwi (1 pierwsza krew = 1 punkt). Oznacza to, że kartę dostaniemy po zdobyciu 10 pierwszych krwi. Nie musimy ich zdobyć z rzędu.

 

Czym jest wizytówka Setta?

Pierwotnie poznaliśmy ją na PBE z nazwą Sett’s Calling Card. Następnie zaczęli ją otrzymywać gracze na serwerach live. Opisana jest jako wizytówka Setta. Po otrzymaniu trafia do Warsztatu Hextech, skąd dowiadujemy się następujących informacji:

Nagroda za zaimponowanie Settowi. Można otworzyć o 20.00 CET 14 stycznia 2020 r.