League of Legends r.

Gracz przekonuje, że odkrył, co daje wizytówka Setta

Od tygodnia gracze mogą zdobywać wizytówkę Setta, wykonując ukrytą misję. Nadal jednak nie wiadomo, co ona zapewnia. Jeden z graczy przekonuje, że odkrył, co otrzymamy po otworzeniu wizytówki.

Artykuł powiązany:

Zobacz też:

Co zapewni wizytówka Setta?

Gracz o nicku blackster0915 przekonuje, że dzięki przeszukaniu plików dowiedział się, co otrzymamy z wizytówki. Poniższe informacje nie są oficjalne i mogą być błędne. Pochodzą z posta opublikowanego na Reddicie przez wspomnianego gracza.

Według jego doniesień wizytówka zapewnia zniżkę na wszystkie zestawy z Settem, czyli:

  • zniżkę na zestaw bohatera ze skórką i ramką,
  • zniżkę na zestaw z chromami.

Standardowo Sett będzie kosztował 975 RP (7800 NE przez pierwszy tydzień, później – 6300 NE; zobacz szczegóły). Mecha Kingdoms Setta kupimy za 1350 RP.

 

Chromy do Mecha Kingdoms Setta:

Ramka do Mecha Kingdoms Setta:

Jak zdobyć wizytówkę Setta?

Należy uzbierać 10 punktów w trybie PvP. Punkty otrzymujemy za zdobycie pierwszej krwi (1 pierwsza krew = 1 punkt). Oznacza to, że kartę dostaniemy po zdobyciu 10 pierwszych krwi. Nie musimy ich zdobyć z rzędu.

Czym jest wizytówka Setta?

Pierwotnie poznaliśmy ją na PBE z nazwą Sett’s Calling Card. Następnie zaczęli ją otrzymywać gracze na serwerach live. Opisana jest jako wizytówka Setta. Po otrzymaniu trafia do Warsztatu Hextech, skąd dowiadujemy się następujących informacji:

Nagroda za zaimponowanie Settowi. Można otworzyć o 20.00 CET 14 stycznia 2020 r.