League of Legends r.

Gracze otrzymują tajemniczą wizytówkę Setta

Pamiętacie tajemniczą kartę Setta z PBE? Jest już na live - i zamiast wyjaśnić, to wprowadziła jeszcze więcej tajemnic...

Zobacz też:

Pod koniec listopada na PBE dodano tajemniczy plik o nazwie Sett’s Calling Card. Podpisano go następująco: “Gained by impressing Sett”.

Karta trafiła już na serwery live – i oczywiście zapowiada przybycie Setta. Dostają ją niektórzy gracze.

Opisana jest jako wizytówka Setta. Po otrzymaniu trafia do Warsztatu Hextech, skąd dowiadujemy się następujących informacji:

Nagroda za zaimponowanie Settowi. Można otworzyć o 20.00 CET 14 stycznia 2020 r.

Zdjęcie dzięki uprzejmości jednego z naszych grupowiczów o nicku Toxic_Black. Dziękujemy za możliwość umieszczenia zdjęcia w artykule!
Źródło grafiki

Jak ją zdobyć?

Prawdopodobnie przyznawana jest po zdobyciu dobrego wyniku w grze – jednak nie jest to pewna informacja. Opieramy ją na doniesieniach graczy, którzy otrzymali wizytówkę. Być może w kolejnych dniach pojawią się na ten temat informacje od rioterów – wtedy zaktualizujemy artykuł.

Pojawiła się też informacja (nieoficjalna), że trzeba uzbierać 10 punktów w trybie PvP. Jak je zdobyć? Punkty otrzymujemy za zdobycie pierwszej krwi (1 pierwsza krew = 1 punkt). Oznacza to, że kartę dostaniemy po zdobyciu 10 pierwszych krwi.

Co zawiera?

Niestety jeszcze nie wiadomo. Być może powiązana jest z wydarzeniem Mecha Kingdoms, które ma się odbyć w styczniu. Nie jest to jednak potwierdzone – może być to karta niezależna, powiązana wyłącznie z Settem. Biorąc pod uwagę, że będzie można ją otworzyć i że trafia do tych, którzy “zaimponowali Settowi”, możliwe, że zawiera jakiś rodzaj nagrody. Darmowy bohater? Ikona? Emotka? Ward? Na razie możemy tylko zgadywać.

Zaktualizujemy artykuł, gdy pojawią się oficjalne informacje na temat wizytówki Setta.

Zobacz też: