League of Legends r.

Świat cosplayu: Shappi Workshop

Cosplay, choć dla wielu to tylko zabawa, jest formą sztuki i wymaga ogromnego nakładu pracy. W tej serii pokażemy Wam świetne stroje różnych cosplayerów. Dzisiaj Shappi Workshop, cosplayerka z Polski!

Pod pierwszą częścią nowej serii był duży odzew (zobacz: Świat cosplayu: Julia-MiFei), dlatego mamy dla Was kolejną cosplayerkę. Tym razem jest to nasza rodaczka – Shappi. O Shappi pisaliśmy już dwukrotnie, dlatego możecie kojarzyć ją ze stroju Evie z Paladins (zobacz: Paladins – cosplay cz. 4) oraz Azira z League of Legends (zobacz: Inne spojrzenie na cosplay).

Pod ostatnim wpisem pojawiły się komentarze, że sporo dziewczyn wybiera zbyt łatwe stroje i przebiera się głównie za najpopularniejsze bohaterki. Dzisiejsza galeria pokazuje, że są cosplayerki, które nie boją się wyzwań i biorą się za bardzo trudne stroje. Co więcej, nie trzeba ich szukać za granicą.

W galerii Shappi znajdziecie stroje z takich gier jak League of Legends, Paladins, Smite, Overwatch czy Fallout, a to wciąż jedynie mały ułamek rozbudowanej kolekcji. Cosplaye te zostały niejednokrotnie docenione w wielu konkursach. Lista jest bardzo długa, a znajdują się na niej m.in. 1 miejsce w konkursie Intel Extreme Masters Katowice 2016, 2014 i 2013, 1 miejsce na WSTI Gaming Party 2016, 1 miejsce na Cosplay World Masters Finals 2014 czy 3 miejsce na Fantasy Expo 2013.

Specjalnie dla czytelników How2Play skontaktowałam się z Shappi, aby powiedziała nam nieco o sobie:

Cześć! Z tej strony Shappi. Cosplayem zajmuję się już od prawie 8 lat. Polecam to hobby każdemu, kto lubi wyzwania, dobrą zabawę i poznawanie nowych ludzi! Sama zawdzięczam moje najlepsze przygody, jak i najbliższych mi przyjaciół właśnie cosplayowi. Mam nadzieję, że spodoba Wam się moja praca! Zapraszam na mój FB, aby być na bieżąco ze strojami, jakie wykonuję. Pozdrawiam Was serdecznie!

Facebook Shappi: facebook.com/ShappiWorkshop.

Znaleźć ją również możecie na deviantart.com oraz Twitterze.

Świat cosplayu: Shappi Workshop

Zdjęcia: Studio Zahora

Zdjęcie: Lewandowsky Photography

Zdjęcie: Studio Zahora

Zdjęcia: Yumikasa Photography

Zdjęcia: Studio Zahora

Zdjęcie: Cyberhead Designs

Shappi Workshop

Zdjęcia: Studio Zahora

Zdjęcia: Pugoffka

Zdjęcia: Studio Zahora

Zdjęcie: Zuzanna Konarska Photography

Zdjęcie: Robert Glasel

Shappi Workshop

Zdjęcie: Dobrochna

Zdjęcie: Tomografia – Tomasz Paprocki

Zdjęcie: Pugoffka

Zdjęcie: Pugoffka

Zdjęcie: Jan Ondráš Fotografie

Zdjęcie: Frozen Moment

Zdjęcie: Studio Zahora

Zdjęcie: Pugoffka

Zdjęcie: Zuzanna Konarska Photography

Dajcie znać, jak podobają Wam się cosplaye Shappi. Który najbardziej przypadł Wam do gustu? Do jakiej postaci Waszym zdaniem pasuje najlepiej? Jeśli spodobała Wam się galeria jej zdjęć, nie zapomnijcie odwiedzić jej facebooka i obejrzeć resztę świetnych strojów.