r.

Fanarty Raynora i Artanisa jako koncepcja skórek?

Fani uniwersum gier Blizzarda chwalą się w sieci niesamowitymi fanartami, a niektóre z nich są idealną koncepcją do stworzenia niesamowitych skórek! Szczególnie gorąco zrobiło się obok dwóch fanartów przedstawiających Raynora i Artanisa. Gracze chcą takich skórek!

Na wielu portalach czy na Facebooku możemy możemy znaleźć wysyp różnych fanartów bohaterów z filmów, bajek, anime czy gier. Szczególnie aktywnymi w sieci są twórcy fanartów z League of Legends oraz całego uniwersum gier Blizzarda. Po nowym dodatku do StarCrafta II Legacy of Void rozpoczęła się fala tworzenia fanartów. W Internecie zaiskrzyło w chwili kiedy pojawiły się dwa niesamowite fanarty przedstawiające Raynora, byłego szefa w służbie Konfederacji walczący w służbie sprawiedliwości w walce przeciwko Protossom i Zergom oraz Artanisa, nieugiętego wojownika, który dąży do zjednoczenia swojego ludu. Gracze Heroes of the Storm zaapelowali do Blizzarda z prośbą o wprowadzenie skórek, które będą stworzone na podstawie poniższych fanartów.

7yvlL94
FGgHTb8

Ale czy faktycznie fanarty przedstawiają jasną stronę mocy? Sprawdźcie i oceńcie sami! I podzielcie się swoją opinią z nami!