Potyczki Taktyczne r.

Czy zobaczymy jeszcze kiedyś pierwszy zestaw TFT?

Niedługo na serwer live trafi nowy zestaw Teamfight Tactics: Rise of the Elements. Czy to ostatnia okazja, by zagrać pierwszym zestawem?

Zobacz też:

Drugi zestaw Teamfight Tactics w ciągu kilku tygodni trafi na serwery live i zastąpi pierwszy. Czy będziemy mogli jeszcze zagrać oryginalnym setem?

Meddler uspokaja:

To prawdopodobnie nie będzie ostatni raz, kiedy będziecie mieć szansę zagrania oryginalnym zestawem. Planujemy okazjonalnie przywracać stare zestawy, potencjalnie do takich rzeczy, jak turniej weekendowy lub zmiana na kilka tygodni w formie alternatywnej kolejki. Nie mamy jeszcze konkretnego planu, ale pracujemy nad tym, by upewnić się, że jest to technicznie możliwe.

Rioter zdradził też, że jeśli stare zestawy będą powracać, to w całości – co oznacza, że zobaczymy starych bohaterów, stare klasy i pochodzenia, stare przedmioty i stare specyficzne zasady. Zostaną zachowane jednak zasady ogólne trybu. Przykładowo, jeśli w trakcie zestawu drugiego powróci zestaw pierwszy, to prawdopodobnie nie będzie miał pól żywiołów, ale rozgrywka odbędzie się na większej arenie.