r.

Nie można już zdobywać wizytówki Setta

Cieszcie się, jeśli udało Wam się zdobyć wizytówkę Setta! Nie jest to już możliwe.

Artykuły powiązane:

Zobacz też:

Minął czas na zdobycie wizytówki Setta

By zdobyć wizytówkę Setta, należało uzbierać 10 punktów w trybie PvP. Punkty otrzymywaliśmy za zdobycie pierwszej krwi (1 pierwsza krew = 1 punkt), co oznacza, że kartę dostawali ci gracze, którzy zdobyli 10 pierwszych krwi.

Oficjalne konto League of Legends opublikowało na subreddicie SettMains post, w którym poinformowało, że czas na realizację misji dającej wizytówkę Setta upłynął 10 stycznia o godzinie 4 rano lokalnego czasu serwera. Oznacza to, że od piątkowego poranka nie możemy już zdobyć karty Setta.

Zdobyłem 10 pierwszych krwi przed tym terminem! Gdzie moja wizytówka?

Upewnij się, że 10 pierwszych krwi zostało zdobytych w trakcie patcha 9.24 (nie wcześniej) i przed 8 stycznia 2020 roku. Liczą się tylko te pierwsze krwi, które zostały zdobyte w grze PvP (Summoner’s Rift lub ARAM, nie zalicza się Legenda Króla Poro).

Konta poniżej 30 poziomu nie otrzymywały wizytówki.

Wizytówka przyznawana jest z pewnym opóźnieniem (nie można jej już zdobywać, ale można ją jeszcze otrzymać). Oznacza to, że gracze, którzy zrealizowali ukrytą misję np. 9 stycznia, mogą jeszcze otrzymać kartę (ze względu na opóźnienie). Jako że będzie ona możliwa do otworzenia 14 stycznia, sugerujemy jednak skontaktowanie się ze Wsparciem, by na pewno ją otrzymać przed możliwością jej otworzenia. Przed wysłaniem zgłoszenia sprawdź, czy zdobyłeś/-aś pierwszą krew w 10 grach PvP (Summoner’s Rift lub ARAM) w terminie 11 grudnia – 8 stycznia, a Twoje konto ma wyższy poziom niż 30. Do zgłoszenia warto dołączyć informację, w których grach pojawiła się pierwsza krew.

Problem dotyczy szczególnie graczy, którzy zdobyli pierwszą krew w dniach 8-10 stycznia na serwerze EUW.

Czym jest wizytówka Setta?

Pierwotnie poznaliśmy ją na PBE z nazwą Sett’s Calling Card. Następnie zaczęli ją otrzymywać gracze na serwerach live. Opisana jest jako wizytówka Setta. Po otrzymaniu trafia do Warsztatu Hextech, skąd dowiadujemy się następujących informacji:

Nagroda za zaimponowanie Settowi. Można otworzyć o 20.00 CET 14 stycznia 2020 r.